www.sudzibas.lv Bigbank Datu izkrāpšana

Bigbank - Datu izkrāpšana

Neiekrītiet uz plašo reklāmas kampaņu par Bigbank kredītiem .Man radās iespaids ka viņiem ir nauda tikai putekļusūcēju līzingiem ,pārējā darbība vērsta uz datu izkrāpšanu nezināmiem nolūkiem.
Paši uzbāžas ar vēstulēm ,ka kā ilggadīgam klientam var piedāvāt 2000 naudas kredītu un tad sākas brīnumi .Man nav nekādu parādu,nomaksāti dažādi agrāk ņemti naudas kredīti.Ir oficiāls darbs,papildus ienākumi kā pašnodarbinātajam.Neskatoties uz salīdzinoši lielu algu sāk pieprasīt ,neatbilstoši Latvijas likumdošanai pat pilnas konta izdrukas ar izdevumiem .Man atteikuma iemesls bija ,ka kādreiz bijis ātrais kredīts.Lai atnesot izziņu,ka nomaksāts.Es bezjēdzīgi laiku tērēt atteicos,ko reāli dod tāda izziņa.Var tak nākamā dienā to kredītu paņemt no jauna ,tie jau iedos ja neesi parādnieku reģistros ,tikai augsti procenti .Bet ja kādam ir vēlēšanās kādam izpaust un nodot šaubīgā glabāšanā visus savus biznesa darījumus ,partnerus un sadarbības partnerus tad Bigbank jūsu izvēle !
Mārtiņš

Atbilde no BIGBANK 09.08.2017

Paldies par Jūsu pausto viedokli.

Vēlamies Jūs informēt, ka bankai ir tiesības, nevis pienākums sniegt patērētājiem kreditēšanas pakalpojumu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 8. panta 41. daļu kredīta devējam ir pienākums novērtēt patērētāja spēju atmaksāt kredītu pirms kreditēšanas līguma noslēgšanas. Izvērtējot patērētāja spēju atmaksāt kredītu, pieprasāmās informācijas apjoms ir atkarīgs no dažādiem kreditēšanas pakalpojuma raksturlielumiem, piemēram, kredīta veida, kreditēšanas līguma atmaksas termiņa vai atmaksas veida, kredīta devēja un patērētāja līdzšinējās sadarbības, kā arī citiem apstākļiem.

Kredīta devējam ir pienākums, izvērtējot patērētāja spēju atmaksāt kredītu, iegūt informāciju par patērētāja finansiālo stāvokli, tai skaitā, bet ne tikai: patērētāja ienākumu avots un tā apmērs; patērētāja darbavieta, amats; esošo kredītsaistību apmērs; kredītvēsture; personiskās vai mājsaimniecības izmaksas; vecums, nodarbošanās veids, ģimenes stāvokli u.c. veida informācija, kas raksturo patērētāja individuālo situāciju, un kura varētu palīdzēt kredīta devējam precīzāk izvērtēt patērētāja spēju atmaksāt ar kreditēšanas līgumu uzņemtās saistības.

Šis noteikums tiek vērsts uz to, lai samazinātu gadījumus, kad patērētājam tiek izsniegts kredīts, kuru izsniedzot kreditētājs jau sākotnēji var paredzēt, ka patērētājs nebūs spējīgs to atmaksāt.

Aicinām aizņemties atbildīgi, izvērtējot nepieciešamo apjomu un iespējas to atmaksāt.

Neskaidrību gadījumā lūdzam Jūs sazināties ar mums, zvanot uz tālruņa nr. 8338.

TasEsLV 31.07.2017

KP (konta pārskatu) pēc likuma pieprasa pie summām virs 400 EUR, tavi biznesa noslēpumi tāpat ir redzami jebkuram tavas bankas darbiniekam un tu viņiem vari teikt ka tev alga 10 000 ,bet pārbaudīt to var kā?