www.sudzibas.lv Bigbank Bezkaunīga uzmācība

Bigbank - Bezkaunīga uzmācība

Neesmu šīs iestādes klients, bet no šīs šaragas regulāri saņemu bezkaunīgi uzbāzīgas reklāmas īsziņu veidā. Sākumā sūtīja uz mistiska jura vārda. Nesen viņi telefoniski sazinājās ar mani lai atjaunotu klienta informāciju. Paskaidroju ka neesmu Juris un man nav nekāda sakara ar viņu. Šodien saņēmu kārtējo reklāmu par aizdevumu, bet jau bezpersonisku. Es neesmu devis savu tel. Numuru šamējai šaragai lai sūtītu man reklāmas. Tad nu variet paši pārliecināties par šīs iestādes administrācijas bezkaunību un uzbāzību! Diezin vai kādam rastos vēlme būt par šīs iestādes klientu.

22.08.2022

Atbilde no BIGBANK Support Pārstāvja atbilde 23.08.2022

Labdien,

paldies, ka informējāt par radušos situāciju!

Lūdzu, atsūtiet savu e-pastu un telefona numuru uz [email protected], lai mēs varētu izpētīt situāciju un rast risinājumu. Vēlamies informēt, ka parakstot līzinga līgumu, piemēram, par elektro preču iegādi, arī tādā gadījumā klients tiek iekļauts Bigbank kontaktu sarakstā. Vēlreiz atvainojamies, ja ir radies pārpratums vai kļūda. Sazinieties ar mums un sniegsim Jums ātru atbildi un risinājumu.

Ar cieņu
Bigbank

S Sauljuks 23.08.2022

Viņiem ik pa laikam ir visi Juri. Ne tikai jums. Vēl dzimumu neesmu mainījusi. Bet varbūt es to nemaz nezinu. 🤔

E Emma96 30.11.2022

Iespējams, kāds "Juris" ir norādījis nepareizu tālruņa Nr, Jūs līdz tam neaizdomājāties? :) Man arī ir tā gadījies, bet ne ar šo kredītdevēju, sazinājos, tālruņa Nr izņēma un viss kārtībā. Nav nepieciešams pūst no mušas ziloni un mēģināt izrādīt savu cēlumu un varenību rakstot sliktas lietas :)