www.sudzibas.lv Bigbank Aizdevuma atteikums

Bigbank - Aizdevuma atteikums

Gribēju pastāstītPāris nedēļas atpakaļ biju pieteicies patēriņa kredītam 600 eiro apmērā.Nākamajā dienā man pateica, ka aizdevums ir piešķirts.No šī kredīta tomēr beigās atteicos.Bet tagad biju ieraudzījis Euronics piedāvājumu, ka var iegādāties bezprocentu līzingā televizoru.Pieteicos priecīgs līzingam, jo man Bigbank pateica, ka pozitīvais lēmums par kredītu ir spēkā līdz 20. janvārim.Un tagad man pazvana no veikala, un saka ka ir atteikums.Zvanīju uz Bigbanku - man pasaka, ka ienākumi par mazuKaut kā dīvaini - ja jāmaksā procenti, tad gatavi dot kaut tūlīt.Tikko bezprocentu līzings, tā ienākumi par mazu.Lai gan esmu ņēmis arī iepriekš līzingā preces, visus saistības esmu nokārtojis savlaicīgi.Es jūtos aizskarts, ka mana pozitīvā kredītvēsture nav ne 5 centu vērta.

D

Likumsargs 03.12.2015

Neiedeva un labi!
Mūs no BIGbankas cik tālu vien vari!
Ir pietiekami daudz kreditoru ar daudz labākiem nosacījumiem!
Turklāt BIG banka sagādās problēmas pat tur, kur to nav!

BIGbanka - ātrākais ceļš uz bankrotu!

B BIGBANK 04.12.2015

Labdien,

Informējam, ka aizdevumu ņemšanas nosacījumi un līzinga iespējas ir norādītas gan informatīvajos materiālos, gan BIGBANK klientu konsultanti labprāt par to pastāsta zvanot uz informatīvo tālruni.
Ja Jūs vēlaties, lai sazināmies ar Jums, lai uzinātu savu pieejamo kredītlimitu tieši šim produktam, lūdzu, zvaniet mums vai arī rakstiet: [slēpt]@bigbank.lv

Ar cieņu,
BIGBANK

D daartz 07.12.2015

Gribēju pateikt, ka biju arī 7. decembrī Euronics veikalā
Šajā reizē teica ka došot uz nomaksu preci, protams ar procentiem.
bet kad bija bezprocentu - tad nedeva
p.s - es ļoti labi zinu kas ir rakstīts informatīvajos materiālos
Es tikai vēlos, lai būtu iespējams iegādāties arī bezprocentu līzingā, nevis tikai ar procentiem.

R ri4y 07.12.2015

Līdzīga situācija, aizgāju uz EURONIC's (alga uz rokas 930 EUR), gribēju paņemt MacBook PRO 256 GB, cena bija ap 1300 EUR (ar piedevu ka bezprocentu kredīts), bija pieejams šāds pats MacBook PRO ar 128 GB pa 1200 EUR, gribēju ņemt uz gadu. Uz bezprocentu kredītu ar maksājumu 109 EUR šie neakceptēja pasakot ka algas nepietiek, bet uz 1200 EUR, ar ikmēneša maksu pa 130 EUR akceptēja, kā tā var būt? Beigās pasūtīju un aizgāju uz Capital un paņēmu no COFFI līzinga ar ko šie sadarbojās.