www.sudzibas.lv Bigbank Soda procenti

Big bank - Soda procenti

Gribētu uzzināt no zinošiem cilvēkiem kā īsti ir ar to likumu par to, cik lieli drīkst būt parāda soda procenti.

Esmu parādā BIG Bank 800 ls. diemžēl zināmu iemeslu dēļ atmaksa uz kādu laiku apstājās. viņi piedāvā pārslēgt līgumu. tagad skatos vai to darīt. Vai tā maz var būt, ka pārslēdzot līgumu uz 2 gadiem, atmaksājamā summa sastāda, ja pareizi atminos, ~2000 ls?

E

K Katt 09.02.2011

Nu tā ir BIG banka un pie viņiem tas ir pilnīgi normāli:(

J Janis.juris.valdis 09.02.2011

Bankas veic manipulācijas..Nebrīnaties cilveki mīļie dzīvojam taču 21gs.. :P

I id 10.02.2011

Tā var sanākt. Paņem kredītu 800 ls uz gadu ar 30% gadā. Tātad pēc gada jāsamaksā apmēram 1040 ls. Paņemam pirmajā mēnesī jau nesamaksājam un nemaksājam vēl kādus 3 mēnešus. BigBank lauzīs līgumu un paziņos ka esat parādā tos 1040 ls + līgumsods kādi 100 ls = 1140 ls. Pēc tam viņi piedāvā faktiski noformēt jaunu kredītu par tiem 1140 ls uz diviem gadiem un tiem pašiem 30% kas kopā sanāk jau 1824 ls. Elementāri. Tas pie nosacījuma ka % ir tikai 30 un līgumsods tikai 100, kaut gan reāli tur laikam ir vairāk + vēl visādi izdevumi, tjipa brīdinājuma vēstule par kādiem 30 ls gab un telefona zvani par 15 ls gab. Varu ieteikt nekādā gadijumā nepārslēgt līgumu. Lai piedzen caur tiesu, tā sanāks lētāk.

J Juris 14.09.2011

Man ar bij tada problema ar big biju aiznemies 150ls un bija grutibas atdot piedavaja panemt kreditbrivdienas neiesaku citiem pieauga atdodama summa jau lidz 1100lvl

A Andra 12.10.2011

Visiem, kuri ir izmisumā par BIG kredītlīgumiem un nespēj atdot parādu ar neproporcionāli lielajiem līgumsodiem, ieteiktu konsultēties ar juristu. Jau pirms vairākiem gadiem ir pieņemts lēmums, ka BIG standarta līgumi tā vairākos punktos attiecībā uz līgumsodiem ir netaisnīgi. Neskatoties uz to BIG turpina savu uzvaras gājienu. Tādēļ vajag juristu, kurš zina shēmu kā pareizi rīkoties, lai līguma noteikumus par nesamērīgajiem līgumsodiem BIG nevarētu piemērot.