www.sudzibas.lv Bigbank Arzemju piedzinēji

Big bank - Arzemju piedzinēji

Esmu nedaudz pārsteigta, savā e-pastā esmu saņēmusi no Lielbritānijas parādpiedzinējiem par BIG BANKAS parādu, dzīvojot un atrodoties Latvijā man raksta draudu vēstules no :

Credit Collections (UK) Ltd
1 Sheffield Road
Dronfield
Derbyshire
S18 2DH

Šāda bija vēstule -

CREDIT COLLECTIONS (U.K.) LIMITED
A Member of the Credit Services Association.
1, Sheffield Road, Dronfield, Derbyshire S18 2DH Telephone: 01246 411931 Fax: 01246 290130
http://www.creditcollections.co.uk email: [slēpt]@creditcollections.co.uk
Registered in England No: 1894279

Date: 21 August 2013

Our Ref: ...................

Dear............................,

Re: BIGBANK AS LATVIJAS FILIALE
Account: ...........................
Amount Due: £2,440.84

The above amount is overdue for settlement and your payment is now required within 4 days.

In the absence of the aforementioned, court action maybe instigated for recovery of the debt together. This action will include court fees, solicitors costs and interest. You will be liable to repay these fees. A County Court Judgement maybe registered against you which will affect your credit rating.

Payment should be made into the following bank account: -

Credit Collections (UK) Ltd Client’s Account
Account Number: 11492831
Sort Code: 16-18-34
IBAN: GB58RBOS.16.18.34 11492831
Ref: ..............................

You can also settle the amount due immediately by making an online payment using your debit or credit card. Please visit www.creditcollections.co.uk/payment/details.asp

Alternatively, send your cheque made payable to Credit Collections (UK) Ltd to 1 Sheffield Road, Dronfield, Derbyshire, S18 2DH by return.

Any queries should be addressed to Gina Shemeld [slēpt]@creditcollections.co.uk or by post to Credit Collections (UK) Ltd 1 Sheffield Road, Dronfield, Derbyshire, S18 2DH.

Please quote reference GS/2412-1917 on all communications.

Yours faithfully

S18 2DH

Tel: 01246 411931
Fax: 01246 290130
www.creditcollections.co.uk

If payment has been made within the last 7 days, please ignore this email.

Kā uz tādām lietām reaģēt? Aizņēmums bija 700,- Ls pēkšņi palika par £2,440.84

č

adiabo 22.08.2013

pameklē informāciju par "Baltais Bruņinieks" domāju ka spēs tev palīdzēt

Z zanne 22.08.2013

njā. aizņēmums ta bija, un e-pastu arī gan jau šo iedevi, procentiem šādos gadījumos tendence augt...man viens paziņa manu telefona numuru iedeva uk ātro kredītu kompānijai vai kam tur. Tagad viņam parāds tūkstošos, bet viņu tas, domāju, nesatrauc.

S sandi 22.08.2013

Visas bankas ir krāpnieki. Par to taču runā un raksta! Bankas apkrāpj cilvēkus Latvijā. Nekur ārzemēs nav tā, ka paņem māju zem kredīta, ja nespēj maksāt, tad atņem māju un vēl līdz kapa malai piedzen naudu! Tā ir tikai pie mums!
Ārzemēs aizdod naudu pret māju, ja nespēj maksāt, tad atņem to māju un viss! kādu papildus naudu vēl var ņemt no cilvēka, kurš jau tā nonācis nelaimē.

S sandi 22.08.2013

Ar BIGBANKu ir tā, , , , ja ielaižās, tad - kad cilvēks nomirst, tad uz viņa kapa ir plāksnīte: "BigBank parādnieks"... Bankas cilvēkus iedzen kapā.

V vils 22.08.2013

nē, nu muļķa rokās jau arī šķēres ir ierocis. Banka ir instruments un tikai. Pašu pilngadīgo personu rokās ir teikšana, kā ar to spēlēt, un vai vajag.
Plāksnīte pat tev ir? Nabadzīte.

M Mariss 22.08.2013

Ja piedzen ārzemju uzņēmum - gan jau pabiji Anglijā un vēlsazinkur..neinformējot saistību otru pusi - proti - banku..
Parāds pārsniedz pamatsummu vairāk kā 2x? Tātad tas ir ļoti vecs parāds - pirms tika pieņemts attiecīgais likums..
Parāds ļoti liels? Gan jau ka nav nekas maksāts un uzlikts ļoti liels mīkstais uz saistībām :)

Viss ir ļoti vienkārši, ja nesāk brēkt un ņaudēt, ka visi nelieši..bet iedziļinās faktos un izprot situāciju.

adiabo 23.08.2013

Neazirstam ka bigbanka nemaz nav banka, bet gan tāds pat krāpniecisks ātro kredītu kantoris kā visi šie sms kredīti, pameklē informāciju par "Baltais Bruņinieks"domā ka tavs gadijums tieši viņiem

S start 28.08.2013

Tu domaji ka Anglija tevi neviens neatradis, manam draugam ari kredits bija paņemts jau sen, tagad 6000 Ls jau paradaa.Jaatdod bija to naudu laicigi!Tagad visu mužu bus vestules un zvāni, ja kas viņš ari numurus mainijis, bet viņi nezinu no kurienes tos telefonus dabuji???No sputnikas laikam...

H hercules 01.10.2013

Mekle Free Legal Advice, ka ari versties Citizen Advice Bureau pec palidzibas, rikojies, negaidi! Lai veicas! Nem vera, ka Anglija daudz vairak tiek aizstavetas pateretaja tiesibas un vel jo vairak cilvektiesibas. Nepieciesamibas gadijuma driksti versties Financial Ombudsmen Service.