www.sudzibas.lv BIG Vadības attieksme

BIG - Vadības attieksme

Bigbank vadībai ir pilnīgi nospļauties uz darbiniekiem! Ir pilnīgi vienalga cik izcili ir tavi rezultāti, to neņem vērā vispār...ir jāmāk pielaizīties pareiziem cilvēkiem, tad iespējams tevi pažēlos un atstās strādāt.
Nekādā gadījumā nedrīkst teikt pret tiešajam vadītājam (vadītāji ir puišeļi kas pārsvarā no vadības neko nesajēdz un nespēj vadīt kolektīvu), pretējā gadijumā viss tiek fiksēts un nodots augstākstāvošai vadībai pieliekot vēl savus izdomātos komentārus,
Atlaiž pat darbinieces kas ir stāvoklī.
Alga sastāv no prēmijām ko nosaka tiešais vadītājs, ja nepatīc personīgi, prēmiju var vispār neielikt

B

E Experts 07.04.2009

Tas ir normāli, ka BIG strādā puišeļi, jo viņi nebāž degunu kur nevajag un ir viegli pārvaldāmi. Gudri cilvēki tur netiek gaidīti, jo var jebkurā brīdī izdomāt ielūkoties kādā melnā mapītē, kuru nebūtu jāredz ne VID ne ekonomikas policijai.

R rebeka 08.04.2009

Domāju, ka BIG slikti izturas tikai pret saviem klientiem un smaida tikai līdz brīdim, kamēr klientam nav grūtības... Izrādas, ka arī savus darbiniekus čakarē:(( Fui, kāds pretīgs kantoris! In tāds vēl grib, , laies krīzes laikos pie šiem depozītu lieku uz 12 % gadā!! Tas jau vien skaidri pierāda, ka šiem sākušās grūtības.

V Viedoklis 15.04.2009

Vienmēr būs neapmierināti cilvēki, kam nekas nav labi. Šobrīd situācija ekanomikā ir tāda kāda viņa ir! Uzņēmumi nevar atļauties turēt neadekvāti daudz darbiniekus, šāda situācija ir visos uzņēmumos!!!

J juta 18.06.2009

Tas nu gan ir tiesa, BIGBAnkā visi vaDĪTĀJI ir puišeļi, atlaiž pat labākos darbiniekus!!!
Paliek strādāt tie, kuri māk laizīties viens gar otru:(

L Līga 04.01.2011

Man ļoti patika strādāt Bigbankā, un vadība bija superīga, nekad nevienā darbā līdz šim nebija tik jauka attieksme, motivācija un pretimnākšana. Žēl, ka krīzes apstākļos arī man bija jāaiziet no šīs darba vietas, bet es priecājos, ka man bija iespēja strādāt tieši šajā uzņēmumā ar šo vadību.

J Jānītis 04.01.2011

Nezinu kā pret darbiniekiem, bet pret klientiem attieksme ir laba līdz brīdim, kamēr nav problēmas. Tikko sākas problēmas tā smaidot un it kā pretīmnākot sāk naturāli tevi apzagt! Mans aizņēmums 800Ls apmērā izauga līdz 2600Ls, tad kad viņi pārstrādāja manu maksājumu grafiku pēc mana lūguma! Ieraugot šādu grafiku un paskatoties, ka gada procentu likme ir 63%, tad atradu iespēju un norēķinājos ar šo zagļu baru! Tā arī pateicu, ka man var nezvanīt un nesūtīt nekādus savus piedāvājumus!
Ļoti jēls kantoris!
Kas tā vispār par banku, ne karšu, ne bankomātu, ne kādas citas banku operācijas, kā tikai maksāt un maksāt!

B Baiba 10.01.2011

Ari es kādreiz strādāju šajā uzņēmumā un varu teikt tikai labus vārdus gan par vadību, gan pašu uzņēmumu:). Tikai krīzes apstākļu dēļ mani samazināja...:(

Kaut Latvijā būtu vairāk tādu uzņēmumu uz kuriem no rīta doties ar smaidu uz lūpām...