BIG tree - zagļi

Pāris geji, kuri iedomājas, ka puikas strādās viņiem bez atalgojuma. 12h dienā.7 dienas nedēļā... Pie tam kvalitāte protams sanāk nožēlojama. Neuzticieties šim kantorim, tāpat uzmetīs, gan klienta gan darbinieka lomā.

E edis 12.05.2011

Pilnīgi piekrītu tev! Es ar reiz tur strādāju, solīja ka labi maksās, bet kad jamaksa, tad tik atsviež kaukt ko, un visu laiku sola ka labi maksās un lai tik strada ilgak, tā pamēgināju pa 14h, 7dienas nedēļā un tad tik iedod 50ls, vai tas ir normāli? Tur visu bojā tas stulbais U. Skudrītis! Viņš neko nejēdz, tik māk gudri runāt! Neiesaku tur strādāt, jo viņiem stradnieki ir kalpi nevis cilvēki!

E edis 12.05.2011

Kokapstrādes uzņēmums!

A Alise 19.05.2011

hm

I Inga 10.06.2011

Ieteiktu nevienam no šīs firmas neko nepasūtīt, jo naudu viņi saņem, bet reāli nekādus pasūtījumu nesaņem. Krāpnieku bodīte

I Inga 04.07.2011

Es ar neko labu diži nevaru pateikt par šo firmu. Pasūtījām bērnam gultu un nācās gaidīt gandrīz 2 mēnešus un gultas detaļas veda 2 reizes, jo izrādās, ka uzreiz nevar visas vajadzīgās detaļas nokomplektēt. Izbrīnīja arī attiecīgo darbinieku attieksme, saka un raksta vienu, bet rīcība ir pavisam savādāka. Ja būtu zinājusi, ka man tas viss process ieilgs uz tik ilgu laiku, kā arī patērēs tik daudz nervu šūniņu, nekad dzīvē nebūtu no šejienes pasūtījusi gultu.

B BIGs 04.07.2011

Tas taču mans kantoris.

T ToBigs 04.07.2011

Tur taču rakstīts, ka zagļi! Vai tad tu arī ar to nodarbojies? Kāda ir tava specializācija?

S sudziba24 14.12.2013

Tas tagadējais "libow beds" jo e-pasts tas pats?