www.sudzibas.lv BIG IDEA MAKERS Slikts serviss, solijum nepildisana, melosana

BIG IDEA MAKERS - Slikts serviss, solijum nepildisana, melosana

Loti interesants kantoris! No sakuma likas, ka viss bus kartiba. Igors(tas, kas bida to kantori) likas sakarigs dzeks. Viss sakas ar solijumu nepildisanu. Ta luk notikas, solija uztaisit lapu 2-2,5men. laika, beigas reali pabeidza pec 6,5men. Starpcitu vel joprojam nav lidz galam izdarits, ko esmu prasijis n-tas reizes. Vienkarsi sola, ka izdaris, bet neko nedara 3menesu garuma, vel vairak, vairs pat nereage uz zvaniem, sms un epastiem. Vienkarsi neliekas ne zinas, bet lapa stav nenobeigta. Cilveki, kas ir izvelejusies sos kantori par savas web lapas taisitajiem, padomajiet, par to ko esmu uzrakstijis. Reali, ka naudu dabuja, ta vairs neliekas ne zinas, kaut ari nav lidz galam pabegusi, bet solija visu pielabot un noverst nepilnibas. Ta luk ar big idea makers man izgaja.

C