www.sudzibas.lv Big Fish Lodžijas logi

Big Fish - Lodžijas logi

Devos uz big fish veikalu ar domu pasūtīt lodžijas logus, šis process bija ļoti ilgs jo tā asistente kas pieņēma manu pasūtījumu nebija nodevusi informāciju par mani meistaram, pēc pus mēneša atkal devos uz turieni lai noskaidrotu kad nāks pie manis meistars nomērīt visu lai var logus pasūtīt. Aizejot uz turieni teica kad pie manis jau esot bijis meistars, lai gan tā nebija, beigu beigās es pati dabuju zvanīt meistaram un jautāt kad tad man varēs nomērīt logus, jo no sākuma man teica kad tas notiks nedēļas laikā, lai gan nomocijos ilgi skrēju viņiem pakaļ.. izstījās kad viņiem klienti nav īpaši svarīgi...rezultātā kad man ielika logus lodžijā, 1) virss logiem laukā pastoties uz augšu man ir ļoti smuki aprakstīts mazais jumtiņš.. bildi pievienoju.. 2) logu rāmji bija ļoti šķībi ielikti, kas sagādāja pēc tam remonta darbos grūtības uztaisīt smuku remontu, jo pat elenetāri dēli nejēdz ielikt. 3) nebija saskrūvēti logu rāmji! par logiem iztērēju ~850eurodevos uz turieni jo domāju, ja vairāk samaksāšu man būs labāka kvalitāte, bet šoreiz nu gan nožēloju kad nepataupīju naudu un tik dārgi izdevu par tik sliktu kvalitāti.. un tik ilgi gaidīju.