www.sudzibas.lv Biezaiši, Laidu pagasts Pazemojoša darba intervija

Biezaiši, Laidu pagasts - Pazemojoša darba intervija

Saimnieks meklē slaucējas darbam sievietes ar modeļu augumu. Ja jums nav modeles augums un sava māja, tad nav vērts tur pieteikties darbā. Bez mājas jūs esat klaidoņi, kaut vai jums pieder mašīna. Ja jums ir savas mēbeles, varat nepieteikties. Rēķinieties ar to, ka dzīvosiet meža vidū aiz augsta žoga un pulti atveramiem vārtiem. Būsiet baltais vergs. Ne velti šajā saimniecībā nevar gadiem atrast strādniekus.

Facepаlm 23.07.2018

Slaucēja ar modeles augumu, meža vidū aiz augsta žoga? Laikam jâslauc arī paša saimnieka piens no krâniņa?

Dainis 23.07.2018

:D

Kolta 23.07.2018

Kur var pieteikties?!

M modele 23.07.2018

Tauta ar humoru uztvērusi visu. Bet būtībā tā ir diskriminācija. Slaidās ņemšu, apalītes lai iet ieskrieties.

Facepаlm 23.07.2018

Piekrītu, bet šobrīd slaucējas-modeles vakance ir pārāk pieprasīta. Tā ka būs jāpaskraida apkārt mežam no rītiem, pēc pāris gadiem vēlreiz izmēğināsi veiksmi