Biedrības "Pret Latvijas Izsaimniekošanu" - Krāpniecība/jurists Intars LĀTS

ESIET UZMANĪGI, izmantojot juridiskos pakalpojumus ar Intaru LĀTU, kas sevi respektabli dēvē par Biedrības "Pret Latvijas izsaimniekošanu" valdes priekšsēdētāju un juristu. Šī persona ļoti neprofesionāli un bezatbildīgi uzņemas potenciālo klientu lietas, kuras nav spējīgs kvalitatīvi izvest ne kā jurists, ne kā aizstāvis, bet toties naudu gan pieprasa maksāt avansā (parasti SIMTOS LATU) bez kvīts (secinājums - izvairās no nodokļiem), tā ka atliek secināt, ka pats Biedrības "Pret Latvijas izsaimniekošanu" valdes priekšsēdētājs Intars LĀTS, sniedzot juridiskās NEKVALITATĪVAS konsultācijas, ar savu beatbildīgo attieksmi aktīvi veicina Latvijas izsaimniekošanu!!!Padoms - NEKAD NEMAKSĀJIET INTARAM LĀTAM AVANSĀ, BET TIKAI PĒC PADARĪTĀ!!!

E

J janaSe 31.10.2013

Pilnīgi nepiekrītu šim komentāram, jo man šis cilvēks pilnīgi bez maksas palīdzēja nokārtot formalitātes par alimentiem bērnam. Esmu ļoti pateicīga par palīdzību, jo biju nonākusi smagā situācijā un man nebija naudas lai noalgotu juristu. Intars Lāts man palīdzēja sastādīt dokumentus tiesai. Paldies viņam!

L Lienekaktina 07.11.2013

Pilnigi piekrītu šā raksta autoram par Intars Lāts, šim kungam kas uzdodas par juristu un par biedrības pret Latvijas izsaimniekošanu valdes locekli, nedrikst nekādas priekšapmksas veikt (VIENMER TIKAJ STASTA KAD VINJAM KAUKAM TUR ITKA JAMAKSA) Esiet uzmanīgi...

lemiks 09.11.2013

'Lienekaktina' ir ši raksta autors, to var rezēt pēc "kliedzošā" rakstīšanas stila. Tipisks latviešu tautas pārstāvis kuram acīmredzot skauž kāda līdztautieša karjera. Kāds sakars ir biedrībai ar jurista pakaplojumiem? Intars sevi atdod darbam un pie zināma finansiāla atbalsta varētu būt viens no vadošajiem jurisiem Latvijā! Esmu vairāku uzņēmumu īpašnieks un par Intaru varu teikt ka viņš ir labs jurists un šo varu apliecināt personīgi mans mob. 2 9 4 4 0 0 0 3.

L Ligkuk 12.11.2013

Nepiekrītu, kāds sakars ir juristam Intaram Lātam ar to ko viņš dara biedrībā? Ja Latvijā būtu vairāk tādu juristu kā Intars Lāts, tad arī vienkāršā tauta Latvijā dzīvotu daudz labāk, jo tas par ko iestājas biedrība "Pret Latvijas izsaimniekošanu" ir tikai apsveicami. Lai turpmāk veicas !

E eminem 17.11.2013

man gan savukārt bija gadījums, ka Intars Lāts uzņēmās manu lietu, bet uz tiesu ieradas pilnībā nesagatavojies aizstāvībai - nu tā gan profesionāls jurists nedara. Ja jau nav spējīgs iznest lietu, tad būtu labāk atklāti un godīgi atteicies, nemuļķojot un nesagrozot cilvēkam prātu, kas tomēr uzticējās Intara Lāta t i k ļ o t i i z s l a v ē t a j i e m jurista panākumiem un spējām! Pilnīgi garām - I.Lāts parādīja savu jurista nespēju un neprofesionalitāti tik uzskatāmi, ka man pat "parastam mirstīgajam" kauns sametās par Lāta kunga juridisko "profesionalitāti"! Tā ka notiek arī tā, tāpēc es arī ieskau no Intara Lāta u z m a n ī t i e s!!!

L lote29 25.12.2013

:) smieklīgas-Pilnīgas muļķības tiek rakstītas no personas, kas ir zem vārda- eminem- iztēle bagāta vai vienkārši sirds pilna un atrod uz lo izlādēties.
Man arī Intars ir palīdzējs un esmu ļoti apmierināta ar rezūltātiem. Apbrīnoju, ka uzrodās tādi cilvēki, kam ienāk prātā rakstīt šadas lietas lai tik apšaubītu Intara profesionalitāti citu acīs. Dots devējam atdodas- ceru, ka šādu tenku rakstītājam palika vieglāk uzrakstot šīs dumības un šīnī gadījumā pēc šādas copy paste informācijas pa visiem portāliem, ceru, ka Intaru darīs tikai stiprāku un viņš būs arī tikai ieguvējs. Intars-Cilvēks ar lielo ES- cilvēks uz ko var paļauties.
Jebkura gadijumā zinu, ka Intars ir pietiekami uzņēmīgs un atbildīgs ka jebkurā brīdī pastiep pretī roku un palīdzēs.

M madaraas 10.12.2015

...piekriitu suudzubai, jo arii uznjeemaas lietu...un bija pilniigi nesagatavojies...toties uz naudu kaars...

R RAITAAA 09.02.2016

Es satikos ar Intaru Lāti , no pretājās puses. Viņš bija pret mani. Man radās iespaids par ļoti patīkamu mierīgu , nosvērtu cilvēku.
Viņš iedziļinās tikai vienpusīgi , palīdz tiem kas vairāk bļauj , un dzīvo no pabalstiem uz cita rēķina(tai skaitā arī uz mana). Es 4 bērnu māmiņa , kurai ir 3 pilngadīgi bērni, visi strādā(es arī) , valstij maksājam nodokļus, lai varētu uzturēt meļus ,krāpniekus, bezdarbniekus .
Intaram novēlu izvērtet , jebkuru situāciju. Melīgiem , negodīgiem, netaisnīgiem cilvēkiem nepalīdzēt. Es jūtos , kā ar mēslu spaini aplieta par to papīru , kuru mēs parakstījām.
Es uzskatu , ka manā gadījumā šī biedrība saucas Par Latvijas izsaimniekošanu.