Biedrība „VELLAPĒDA” - remonts

vajadzēja tehn. apkopi. Tika nomainīta ķēde, ieeļots centrs, nomainīts aizmugures rats, mainīta rumba. Uzreiz neparbaudīju... Vēlāk izrādijās centrs nepievilkts(varetu būt tikai ar rokām), aizmugures rumba saskrūvēta bez visiem elementiem. Ja negribat pāsrteigumus ... labak izvelieties citu normālu veloremontu.

K

V Vellapēda 15.01.2012

Sveicināti! Velodarbnīcā visiem remontdarbiem tiek piemērota garantija. Ja šāda situācija ir gadījusies, lūdzam sazināties ar servisa personālu. Galvenais meistars šādā situācijā veiks atkārtotu bezmaksas apkopi un novērsīs visus remontdarbu nepilnības.

Ar cieņu, Jūsu VELLAPĒDA.

N Neapmierinātais 11.06.2012

Piekrītu, ka šo velo servisu pilnība nevienam neieteiktu, vienīgi, ja kādam gribētu ieriebt. Sākumā, atnākot uz servisu, likās, ka kontaktējos ar to, kurš labos manu riteni, bet kad jau nācu izremontētajam ritenim pakaļ, izrādijās, ka viņš ir preces pieņēmējs/atdevējs un laikam darbojas vien ar spec pasūtījumiem. Tādēļ diemžēl nespēju gūt pilnu pārliecību, ka to riteņa apkopi veica kaut cik zinoša personība.

Manam ritenim it kā tika veikta ķēdes un zobrata nomaiņa un parēja "pavasara" tīrīšana, bet kad es sāku iebraukāties ar to riteni, sāku pamanīt, ka parādās vecā kaite- ātrumi nekorekti pārslēdzas/nepaŗslēdzas. Tad nu es varu teikt, ka es pie jums savu riteni nekad nevedīšu un iespēju robežās neieteikšu nevienam jūsu pagrabkantori, jo jūs neesat profesionāļi, jo profesionāļi pārbauda sava darbu pirms to nodot klientam!