www.sudzibas.lv Biedrība Rasa Vecmāmiņu kontaktbirža

Biedrība Rasa - Vecmāmiņu kontaktbirža

Labdien!Tomēr uzrakstīšu. Meklēju savam bērnam pieskatītāju. Caur ss.lv ir kaut kā bail, tomēr bērns, māja un svešs cilvēks... Avīzē ieraudzīju stāstu par senioru biedrības aktivitātēm senioru iesaistīšanai darba tirgū un konkrēti "sociālo" vecmāmiņu sagatavošanu. Apskatījos internetā mājaslapā visu iespējamo par šo variantu. Ir doti arī kontakti: Pieteikties pa telefonu 67221487, 20025146 vai pa E-pastu: [slēpt]@inbox.lv.Tie, kam ir mazi bērni, mani sapratīs ka apjomīgo jautājumu izzināšanā e-pasts dažreiz ir labāks par telefonsarunu. Uzrakstīju e-pastu, pajautājot par noteikumiem un iespējām uzzinat vecmāmiņas kontaktus, minēju arī mūsu nepeiciešamību, lai visiem būtu ērtāk sadarboties. Sarakste nebija gara, pa starpam vēl padomāju, ka varbūt piedāvājums pieteikties bija domāts vecmāmiņām (kas vēlas iziet kursus pie viņiem), nevis ģimenēm ar bērniem, kam nepieciešama "vacmāmiņa", un tādas datu bāzes ar vecmāmiņām nemaz neesot. Bet visa dažus e-pastus saturoša sarakste vainagojās ar to, ka saņēmu bezmaz vai rājienu, ka rakstu, nevis zvanu. Visa velme sadarboties ar tādu pakalpojuma sniedzēju atkrita vispār. Tajā galā sež cerbers, kurš nav ieinteresēts palīdzēt kādam citam, kas nav seniors. Nezinu, kā tajā biedrība klājas senioriem, bet mums par biedrību tagad nav ne tikai tās labākās domas, bet pat neiesaku vispār vērsties pie viņiem.Doma'ju sameklēt palīdzību un ieinteresetību, bet dabūju rūgtumu un nepatiku.Sarakste:Es: Labdien!Interesē Jūsu Vecmāmiņu kontaktbirža.Kādi ir nosacījumi?Vai pastāv kāds konkrēts cenrādis?Vai visas vecmāmiņas ir reģistrētas auklīšu reģistrā?Cik ātri būtu iespējama iepazīšanās?Mūsu nepieciešamība:bērna pieskatīšana neregulāri, viņa slimošanas un atveseļošanas laikā. Vasarā (dārziņu brīvlaikā) varētu būt arī biežāk, arī veselus bērnus.Pieskatīšana pie mums mājās ....Kārtošanu un ēstgatavošanu neprasu.Nepieciešams cilvēks bez kaitīgiem ieradumiem un uzskatiem. Lai spēks arī vēl būtu.Vēlams, lai dzīvo pēc iespējas tuvāk ....Atbilde: Papildus informāciju par Vecmāmiņu kontaktbiržu iegūsiet biedrības RASA mājas lapā:www.biedribarasa.lvEs: Mums ir nepieciešama tāda vecmāmiņa, attiecīgi es arī interesējos, bet Jūs mani sūtat tur, kur es arī sāku šo ceļu. Un es neteiktu, ka tur ir daudz informācijas.Kāds vēl pieteikums būtu nepieciešams, ja ar interesi pa e-pastu nav pietiekoši?Pirms e-pasta izpētīju:http://www.biedribarasa.lv/muzizglitiba-j/vecmaminu-kontaktbirza/http://www.biedribarasa.lv/vecmaminu-kontaktbirza-21-novembra-izlaidums-2/http://www.biedribarasa.lv/muzizglitiba-j/bernu-aprupes-pamati/Atbilde: Jūs kontaktējaties ar vienu konkrētu biedrību "Rīgas aktīvo senioru alianse" , protams, ka biedrībai ir savu vecmāmiņu (t.sk. sociālo vecmāmiņu) reģistrs , ja jūs skatījāt biedrības RASA i-neta mājas lapu, un atradāt norādītos telefonus informācijas iegūšanai, tad viennozīmīgi uz biedrības RASA analogo tālruni jūs nezvanījāt, pa kuru jums mutiski tiktu sniegta informācija,un norādītā kontaktbiržas administratore man nav ziņojusi, ka tāda persona kā ..., ir vai būtu interesējusies par iespējām, sameklēt savam vai saviem bērniem vecmāmiņu, bērnu pieskatīšanai.Vecmāmiņas praktiski visas ir iesaistījušās darba tirgū, un cerības, ka tuvākajā laikā kāda atbrīvotos ir ļoti minimālas!Es: Mājas lapā piedāvātas trīs iespējas informācijas iegūšanai. Es izvēlējos to, kas man ir ērtāka. Esot mājās ar slimu mazuli, telefonsaruna var tikt pārtraukta kuru katru brīdi vai mana uzmanība no sarunas var tikt novērsta. Bet e-pastu es varu rakstīt ilgāku laiku un uzdot visus man interesejošos jautājumus, cerot arī satikt saprotošu attieksmi otrā pusē. Attiecīgi pārmetumi, ka es nezvanīju administrātorei, ir nevietā. No Jūsu puses atbilde par lietas būtību tika minēta Jūsu pēdējā teikumā.

E