š šeherezade 23.08.2009

Labi, ka brīdināji---nedošu!!!:D:D:D

E Ervins 31.12.2009

Jā viņi abi mums arī daudz naudas izkrāpa.Arnis Bičolis aizlaidās uz Spāniju, bet Val
lija dzīvo Lubānas iela 60/k3-dz.5 un neko mēs nevaram viņiem izdarīt.

K Karlis 14.06.2011

Ta nav taisniba, ko Jus rakstat un cukojat visadi Arni Bicoli, jo pat eiropas tiesa pieradija to, ka Jus ar korumpetiem darboniem ar dazam kapeikam gribejat aplaupit visu vinu biznesu, ka isti banditi.Vins ne vienu nav apkrapis, bet tikai Jus izputinajat vinu un visu biznesu, un galu, gala pasi palikat pie sasistas siles.Ta iet mantrausiem, jo to Jus pelnijat, pat Krievijas kompanija Gasprom so Jusu gadijumu apstiprina, ka aplaupijat Arni Bicoli, un vel gribejat neintralizet.Ta ka, sis vecitis ir godigs un nekur nav aizlaidies, bet dzivo Latvija.

E Ervins 03.09.2011

Ja jau Arnis Bicolis ir "godiigs", ko tad naudu neatdod.Ja tu nezini neko par so cilveeku, tad nav ko komenteet!