BGS Latvija - Krāpšana

Bgs Latvija, firma kura iekārto cilvēkus darbā Vācijā optisko kabeļu vilkšanā. Darba apstākļi necilvēciski, nav vajadzīgo instrumentu, slikta attieksme pret jauniem darbiniekiem. Izrādās ka jāstrādā 2 Mēneši pa 800€ bet tikai 3 mēnesi tev izmaksās pilnu algu, varbūt. Rīgā ofisa tiek viss melots, lai pievilināty jaunus strādniekus.

Juris Dīriņš 24.07.2022

komunisti ?

B bgslatvia 23.08.2022

Te jau esam tas nelabis BGS Latvia. Es esmu direktors un pat nevēlos komentēt šos melus. Pirms izbraukšanas visi noteikumi tiek atrunāti. Šie kungi nezina, ka mums birojā ir videonovērošana kar viss tiek fiksēts un izmantots tieši šādiem gadījumiem. Kad alkoholiķi, narkomāņi un tā saucamie tūristi (tie kas uz uzņēmuma rēķina brauc, saņem visu nepieciešamo un tai skaitā avansus un tad aizbrauc nezināmā virzienā). Uzņēmumā strādā 60 cilvēki un visi vai gandrīz visi ir apmierināti gan ar apstākļiem, gan ar algas apmēru. Bet tāds Gunārs Želvis pat nekad nav strādājis mūsu uzņēmumā. Jau jau viss tā kā viņš te raksta, ko tad slēpt savu īsto seju un uzvārdu? Nāc pie mums uz biroju un mēs tev parādīsim video kur tev visu izstāstīja un tu tam piekriti. Tieši tādu strādnieku, ja tos tā var nosaukt, dēļ tiek grauta uzņēmuma reputācija. Un šie tik ceļo pa citiem uzņēmumiem, lēkā no vietas uz vietu un meklē kašķi.

Z Zigitis1988 25.10.2022

Ja tieši tā arī ir. Ofisa stāsta vienu a aizbraucot uz Vāciju ir pavisam kas cits. Plus algas netiek izmaksātas, aizbildinoties ka pa visu tiek novilkts. Pa formu pa dzīvošanu pa biļetēm, kaud gan ofisa stāsta skaisti kā tas pa velti ir. Vis drukātais kantoris. Un direktors Igors tikai skaisti runa un mana cilvēkus. Turbīna uz alko dod pūst pat brīvdienas kad jums brivs ir. Liela neciena no direkcijas puses. Neiesaku sadarboties vai stradat šajā firma

B bgslatvia 25.10.2022

Vel viens dzērājs raksta sūdzības par mums. Jā, tā ir. Pirms izbraukšanas visus brīdinām. Par dzeršanu sodīsim nežēlīgi. Ir izstrādāti iekšējās kārtības noteikumi kuros ir rakstīts arī par sekām, ja šos noteikumus nepilda. Zem šiem noteikumiem katrs uzliek savu parakstu, ka ir iepazinies un piekrīt. Pērkam darba apģērbu, apmaksājam ceļu, viesnīcu uz priekšu par mēnesi un vel cilvēks nav sācis kārtīgi strādāt izmaksājam avansus. Tie kuri vēlas strādāt un pelnīt iztērē avansus pārtikas iegādei. Bet tie kas te raksta iztērē avansus alkoholam. Labi iekārtojās šie kungi. Kā sanatorijā uz darba devēja rēķina. Varat rakstīt te sūdzības, apmelot mūs cik vēlaties. Mēs neesam alkoholiku sponsori un patversme priekš tādiem kā jūs. Gribat strādāt, strādājiet. Gribat rīt šņabi, paliekat Latvijā un nodzerieties līdz baltām pelītēm. BGS Latvia SIA direktors Igors Renigers.

M Mr- Edgars 11.01.2023

BGS Latvija.Tur viss ir ok ja strādā .Viss ir atrunāts un samaksāts kā norunāts.Un cilvēcīgi visu arī var sarunāt un atrunāt.Visu cieņu direktoram!Edgars

B bgslatvia 11.01.2023

Pateicos par mūsu darba pozitīvu novērtējumu! Tiešām kādreiz rokas nolaižas un gribās visu atmest. Darīt kā citi uzņēmumi. Atvilkt par visu ko vien var. Tad arī būtu viss maz jēga un materiālais ieguvums lai lasīt te tās nepamatotas sūdzības. Bet tagad uzlikām birojā videonovērošanu. Tas ļaus mums aizvērt mutes tiem kas stāsta ka neko nezināja vai nedzirdēja.
Ar cieņu, BGS Latvia SIA direktors, Igors Renigers