BGcentrs un FunFaceTV - Krāpnieki

Es gribu sūdzēties par to ka bigicentrs izkrāpj naudu maziem bērniem, un mani heito. Viņus man šķiet vajadzētu tos dauņus izdzēst no youtube ārā uz visiem laikie, jo viņi retardē bērnus un rada heiterus.Vai tas vispār ir pieņemami ? domāju ka tas ir pilnīgs stulbums, ka tādi dauņi ir youtube un stulbi uzvedas. Lai labāk viņi atrod darbu un lai iet srādāt.

RAMONA👀 01.03.2019

Cienītais, kas tie par tekstiem? Tu būtu tas paraugs bērniem?

K Kotlets 05.03.2019

resnā vaļa sūtnis viņš ir.

B BK 01.03.2019

Rakstīt no sākuma iemācies.

J Jānis 01.03.2019

Neuztraucies, dzīve viņus sodīs! Ja pediņi 30 gados ubago internetā, tad ko viņi darīs 40 dados...

ž Žanis 02.03.2019

Tu pat viņus pazīsti ģēnij? Ka uzreiz vari spriest par viņiem kautko

H HelliosLV 02.03.2019

Pirms kautko sakat par viņiem tad padomājiet par to cik augstu viņi ceļ Latviju un tas ko viņi dara nav naudas dēļ, bet gan tāpēc, ka viņi mīl ko viņi dara un tas ir viņu hobijs! Un + ka sakat ka tas nav normāli, ka viņi rādā heiterus, tad padomājiet par to kā jūs ar viņiem runājat un tad varat uztraukties par to, ka jums kko pretī brauc!

RAMONA👀 02.03.2019

HelliosLV, Tu pats saprati ko pateici?

A Agnese 02.03.2019

Skauž ka pelna vairāk nekā tu sēžot mājās?
Naudu viņi neizkrāpj , kopš kuriem laikiem ziedojumi tiek saukti par izkrāpšanas veidu ? Ja neprotat paslēpt bankas dokumentus no saviem bērniem tad paši vien esat vainīgi .

E Einārs 03.03.2019

Kntent tu pajobak ej labak tieveet , jaagera veeders ne pa jokam uzaudzis ,iemacies ari runaat latviski retard , viss strims lamāšanās , cerams dzive tevi sodīs ampotējot mēli un pirkstus .

K Kotlets 05.03.2019

Šim nevar nepiekrist, tas resnais alkonauts ir tik nožēlojams, piglets, neko citu, kā lamāties ar debila zemnieka cienīgu leksiku viņš nespēj.

Brīnos, ka tādu slimnieku kāds vispār skatās - visa auditorija - autisti.

S sudzibas123456789 03.03.2019

...

I Ivars Jurkevičs 14.03.2019

Ziedot nevis maksāt!Ziedošana nav obligāta.Par to tu pretī saņemsi tikai pateicību un nevairāk!