www.sudzibas.lv Bezkrumiem.lv Krāpnieki, zagļi, uzmetētēji

Bezkrumiem.lv - Krāpnieki, zagļi, uzmetētēji

Uzmanieties krāpnieki! Bezkrumiem.lv ir krāpnieki un uzmetēji! Neiesaistieties ar viņiem nekādos darījumos! Naudu nesaņemsiet un materiāls tiks nozagts. Šī nav pirmā un vienīgā reize kad bezkrumiem.lv uzmet cilvēkus! Sākotnēji viss izskatās laipni un forši. Tiek apzināta platība un aprēķināta nauda, kuru man būtu jāsaņem, bet ar to arī viss aprobežojās nauda netiek maksāta. Uz telefonzvaniem netiek atbildēts. Uzmanieties bezkrumiem.lv ir krāpnieki!

J

J Jūlija1982 07.05.2023

bezkrumiem.lv

B Bezkrumiem.lv 15.05.2023

Labdien, Jūlija1982!
Mani sauc Elvijs Trankalis un esmu SIA ENKO Valdes loceklis. Mums pieder FB lapa un mājaslapa bezkrūmiem.lv
Diemžēl ne mūsu sistēmā, ne arī start līgumiem nevaru atrast nevienu īpašumu, kur esam noslēģuši Līgumu ar kādu vārdā Jūlija.
Mūsu vārds un reputācija mums ir ļoti svarīgi, tapēc vēlos noskaidrot kāpēc šāds viedoklis par uzņēmumu.
Lūdzu, privāti [slēpt]@bezkrumiem.lv) vai šeit komentāros, norādiet par kādu īpašumu/objektu ir runa, lai varam saprast kāpēc šāds viedoklis.
Jau iepriekš pateicos!

V Verners2023 15.05.2023

Nu protams, ka Jūs neko nevarat atrast un neko nezinat! Dīvaini būtu, ja būtu savādāk. Jums nav pat drosmes atbildēt uz maniem zvaniem un e-pastiem! Gļēvuļi Jūs esat. Skujenes pagastā atrodas objekts, kurā Jūs apņēmāties veikt darbus un solījāt piemaksu par savākto materiālu. Rezultātā materiālu savācāt, zemi sacūkojāt un nozudāt.

B Bezkrumiem.lv 16.05.2023

Labdien, Verners2023!
Tāpat kā iepriekšējā atbildē, vēlos Jūs aicināt atsūtīt konkrēti par kādu īpašumu ir runa, kurš Līguma nr. un kad ir noslēgts līgums.
Šobrīd Skujenes pagastā mums ir viens aktīvs objekts, bet tur darbi ir pusceļā. Esam sazinājušies ar zemes īpašnieku un no viņa pret mums pretenziju nav.
Vēlreiz atkārtošos, ka ar mums var sazināties gan pa epastu [slēpt]@bezkrumiem.lv , gan zvanot uz 24336699.
Mēs esam tikai par caurspīdīgiem un atklātiem darījumiem!
Mums ir ļoti daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu esošiem un bijušajiem klientiem, līdz ar to, esam pārliecināti par sevi un saviem darbiem!

а Андрей В. 15.05.2023

Ну наконец-то этих заметили! Сколько ещё они будут людей дурить и открыто обманывать?! SIA ENKO и bezkrumiem.lv ждите Ваше время настало! Собираем подписи и подаём в полицию коллективное заявление. Люди не попадитесь и Вы на этих мошенников и лжецов! Они Вас обманут как многих до Вас!

B Bezkrumiem.lv 26.06.2023

Labdien, Andrej B!
Mani sauc Elvijs Trankalis un esmu SIA ENKO valdes loceklis un īpašnieks. Mums pieder FB lapa un mājaslapa bezkrūmiem.lv
Lūdzu, uzrakstiet šeit atbildē vai arī privāti uz uzņēmuma epastu [slēpt]@bezkrumiem.lv (to var izdarīt arī mūsu mājaslapā) par to, kurā objektā Jūs est apmānīts un par ko. Vēlams, pievienojiet arī Līguma nr.
Mēs šādus komentārus neatstājam bez uzraudzības un mūsu mērķis ir atrisināt šādas situācijas.
Paldies!

B Bezkrumiem.lv 07.03.2024

Joprojām ne no viena no šiem visiem "sūdzību" autoriem neesam saņēmuši nevienu ziņu, zvanu vai epastu par to, kam un kas nav izmaksāts, kas loģiski domājošiem cilvēkiem liek aizdomāties par to vai šīs sūdzības ir patiesas vai tās ir rakstījis kāds negodprātīgs cilvēks. Esam sazinājušies arī ar sudzibas.lv par viltus ziņu publicēšanu savā portālā, bet arī no viņiem nav nekādas atbildes.
Mums joprojām ir daudz jaunu un apmierinātu klientu, kuriem esam palīdzējuši izkopt un attīrīt teritorijas no krūmiem un kokiem dažādās platībās:
-aizaugušos īpašumos
-mežamlās
-grāvmalās
-meliorācijas grāvjos un
-apbūves gabalos.

Būsim priecīgi arī turpmāk palīdzēt saviem klientiem un godprātīgi strādāt.
Savukārt, tiem cilvēkiem, potenciālajiem klientiem, kuri vēlas ar mums sadarboties un vēlas, lai mēs viņiem palīdzam, droši mūs var sazvanīt pa tālruni 24336699 vai rakstot uz info @ bezkrumiem.lv vai apmeklējot mājaslapu bezkrumiem.lv un aizpildot pietiekumu mājaslapā, kā arī pajautāt par šīm viltus sūdzībām un mēs visu izrunāsim - gan šīs VILTUS sūdzības, gan sadarbības iespējas, gan arī visas pārējās nianses.