Bezkaunīgs, rupjš un bezatbildīgs kaimiņš - Rupja, aizvainojoša uzvedība

Mums piemērām ir viens kaimiņš, kurš atbraucis no Norvēģijas 10 dienas atpakaļ. Vai viņš nodeva analīzes, vai ir karantīnā.. Šaubāmies, jo pa veikaliem un ielām viņš vazajās... Un kolīdz ir ieradies mājās, sāka apdūmot ar ar saviem cigarešu dūmiem kaimiņus, izbāžoties smēķēt pa logu (kas ar mūsu "labo" likumu nav aizliegts, attiecās tikai uz balkoniem, lod;zij;am un koplietošanas telpām) . Uz aizrādījumiem reaģē ar rupjībām. Vairāki kaimiņi ir aizrādījuši par smēķēšanu kāpņu telpā, bet tas netikums pārgājis uz logu.
Dzīvo Valmierā, Rūpniecības 25-38

R RXX 25.03.2020

Nu tad ar steigu zvaniet policijai, te Jums neviens nepalīdzēs!

K Kaimiņi 40414237 25.03.2020

Runa iet par logu, nevis balkonu un lodžiju! Sanāk, ka smēķētājs ir pārāks par nesmēķējošu. Viņa netikumu jāci eš cietiem?! Lai aizver logu un pīpē kaut vai zils ..bet savā dzīvoklī. Kaimiņiem nav jāosta un jābojā sava veselība!

K Kaimiņi40414237 26.03.2020

Jūs Džozefine droši turpiniet ostīt ( laikam patīk) cigarešu dūmus. Mēs neesam ar mieru!
Un jā..sūdzība grandioza, jo tos smēķētājus galu galā pieliksim pie vietas!
Varēs sēdēt savos privātīpašumos un nopīpēties zili zaļi:)