Bezkaunīgs, rupjš un bezatbildīgs kaimiņš - Rupja, aizvainojoša uzvedība

Mums piemērām ir viens kaimiņš, kurš atbraucis no Norvēģijas 10 dienas atpakaļ. Vai viņš nodeva analīzes, vai ir karantīnā.. Šaubāmies, jo pa veikaliem un ielām viņš vazajās... Un kolīdz ir ieradies mājās, sāka apdūmot ar ar saviem cigarešu dūmiem kaimiņus, izbāžoties smēķēt pa logu (kas ar mūsu "labo" likumu nav aizliegts, attiecās tikai uz balkoniem, lod;zij;am un koplietošanas telpām) . Uz aizrādījumiem reaģē ar rupjībām. Vairāki kaimiņi ir aizrādījuši par smēķēšanu kāpņu telpā, bet tas netikums pārgājis uz logu.
Dzīvo Valmierā, Rūpniecības 25-38

Rx RXX 25.03.2020

Nu tad ar steigu zvaniet policijai, te Jums neviens nepalīdzēs!

hartijs 25.03.2020

Policija arī nelīdzēs. vajag noalgot 2-3, div reiz viens puišus un lai ,,parunā,, nevardarbīgi. Tas palīdz arī pret smēķēšanu.

kurš atbraucis no Norvēģijas 10 dienas atpakaļ
=======================
No 11.03.2020 stājas spēkā MK lēmums ka visiem, kas ir atbraukusi uz Latvija jaievēro 14 dienu laikā pašizolāciju, bet ne karantīnu!

Tu Turkey901 25.03.2020

Cilvēks cenšas ievērot pašizolāciju, kur viņam citur smēķēt, ja ne balkonā?
Arī kāpņutelpā nav labi un tad, ja viņš izdomās Jūs pārmācīt un uzsmēķēt pie ventilācijas šahtas, tad jau nu noteikti labāk nevienam nepaliks, tikai krietni sliktāk!

Ka Kaimiņi 40414237 25.03.2020

Runa iet par logu, nevis balkonu un lodžiju! Sanāk, ka smēķētājs ir pārāks par nesmēķējošu. Viņa netikumu jāci eš cietiem?! Lai aizver logu un pīpē kaut vai zils ..bet savā dzīvoklī. Kaimiņiem nav jāosta un jābojā sava veselība!

Džozefīne 25.03.2020

Jā, grandioza sūdzība. Man te krievs aiz sienas arī, izkāries pa logu, piedūmo visu rajonu, un? Būs jāsit nost tie pīpmaņi.

Man te krievs aiz sienas arī
========================
Bet ja viņš butu par afroamerikanieti, tad smēķet viņam atļausi visur! Un ja viņš izlaidis gāzi no pakaļas, tad ko tu teiksi? "Kolosāla smarža"?

Ka Kaimiņi40414237 26.03.2020

Jūs Džozefine droši turpiniet ostīt ( laikam patīk) cigarešu dūmus. Mēs neesam ar mieru!
Un jā..sūdzība grandioza, jo tos smēķētājus galu galā pieliksim pie vietas!
Varēs sēdēt savos privātīpašumos un nopīpēties zili zaļi:)

Tu Turkey901 26.03.2020

Sanāk, ka nesmēķētājs ir pārāks par smēķējošu?! Viņa tikumu jācieš cietiem?! Lai aizver logu un elpo tīru gaisu kaut vai zils ..bet savā dzīvoklī. Kaimiņiem nav jāierobežo sevi un jātaupa sava veselība!

Bet es domāju ka nesmēķetajiem dod priekšroku. Piemēram piešķirt 2-3 dienas apmāķsāta no valsts budžeta atvaļinājuma pie ikgadēja, dot atvaļinājumu vislabvelīga gada periodā, piemaksāt pie algas no valsts budžeta/ Lidzēkļi ir: no aizsardzības ministrijas - nav ko barot zagļus ar pulkveža pagonu!

Džozefīne 26.03.2020

Ha ha, dod ziņu kā sanāk ''pielikt pie vietas''.