www.sudzibas.lv Bezdumu tabaka Reali mazaks veza risks neka no cigaretem

Bezdumu tabaka - Reali mazaks veza risks neka no cigaretem

Nu tas ir normāli? Latvija bezdūmu tabaka ir aizliegta bet snuss un visi parejie produkti izraisa par 98% mazāku veza risku neka cigaretes video links kur šis vīrietis atvelejis 20 gadus savas dzīves lai izpetitu so faktu https://www.youtube.com/watch?V=1stnipkmrwq
es nesaprotu problemu man liekas ka vismaz 50% pipmanu parietu uz bezdumu tabaku ja zinātu faktus nevis saemas un citu kompāniju melus fakts: kafija ir tāds pats kancorigeno vielu daudzums ka bezdumu tabaka varbūt aizliegsim lietot kafiju?

K

K kg 20.09.2017

varbut sakam vakt parakstus lai legalizetu bezdumu tabaku? zinu bus daudz negativu komentaru bet tie kuri nopietni grib lai bezduymu tabaka butu legalizeta uztver so tematu sanemamies

K kg 20.09.2017

uztver so temat nopietni

C critical thinker 20.09.2017

uzsākt parakstu vākšanu jau nav pārāk sarežģīti, dari to.

vai daudzi gribētu nomainīt... šaubos. snuss nav alternatīva, bet gan pavisam kas cits, iztrūkst smēkēšanas procesa sajūtas

Dainis 20.09.2017

Youtube noteikti ir uzticamāks informācijas avots nekā veselības ministrija, iesaku tev tālāk izglītoties youtube, tas noteikti tev palīdzēs dzīvē daudz ko sasniegt..

BondsBonds 22.09.2017

Latvija paliek Latvija. Bet nu kafija esot super produkts pret vēzi, tā saka pēdējos gados.