AtrisinātaBestnfast krāpnieki! - Krāpšna

Krāpniecība! Pasūtīju dronu ar priekšapmaksu, no drona ne ziņas ne miņas! Esiet uzmanīgi, bestnfast ir krāpnieki! Uz jebkuru un neskaitāmu epasu atbild tikai auto atbildētājs, es brīnos kāpēc šī ir mana pirma un vienīgā sūdzība par bestnfast uzņēmumu, ņemot vērā ka reklāmas tiek reklamētas diezgan bieži par šo uzņēmumu! Kārtējo reizi viss jauki apstrādāts un pārdomāts!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta [email protected] 04.01.2023

Drons tika piegādāts ar 2 nedēļu nokavēšanos! Bet, fakts pats par sevi ka tika samaksāts par atro piegādi 3 dienu laikā! Par ko arī nauda netiek atgriezta! Prece saņemta!

E evita 03.03.2023

Piekrītu,ļoti slikts serviss,man atnaca smirdiga(tiesa varda nozime prece kas pilniba ari neatbilst piedavatajam,ne izmers ne krasa un atgriesana protams ari nav iespejama tikai viss skaisti sarakstits

R Rudīte Dzenīte 13.03.2023

Bestnfast krāpnieki! - Krāpšna
Jūsu pasūtījums ir pieņemts!
Paredzamais piegādes datums:
07.03.2023 - 09.03.2023

Dārgs , RUDĪTE,

Liels paldies par pasūtījumu!

Priecājamies, ka mūsu veikalā atradāt kaut ko savai gaumei.

Ar prieku informējam, ka mūsu komanda jau cītīgi gatavo Jūsu paku un mēs to nosūtīsim uz Jūsu norādīto adresi pēc iespējas ātrāk.

Tūlīt pēc nosūtīšanas jūs saņemsit arī e-pastu ar izsekošanas kodu.

SEKOT PASŪTĪJUMAM

Piegādes izmaksas (Standard):

Gratis

Kopā

19.99 EUR

Tā kā mūsu uzņēmums cenšas padarīt mūsu klientus pēc iespējas apmierinātākus, mēs piedāvājam jums 100% garantiju jūsu pirkumam.

Piegādes dienā kurjers nosūtīs Jums īsziņu, informējot par Jūsu ierašanos.

Sveicināti,
Komanda PercAtri
Sazināties nav iespējams,jo atbild automātiskais atbildētājs.Izsekojot pasūtījumu,katru dienu datums tiek pārcelts uz priekšu.Ir jau pagājušas 8dienas,bet saziņas par pasūtījumu nav.Tātad secinājums viens-šī firma ir krāpnieki.

I Iveta Tutiņa 24.05.2023

Nopirku zāles trimmeri, kas pēc divu reižu lietošanas nedarbojas. Nosūtīju akumulatoru, lai paši pārliecinās unne ziņas.
Viena, vienīga naudas izmešana. Nevienam neiesaku!

S Strelec63 21.08.2023

Tada paša situācija ar Beffino, Bestnfast, PercAtri... Izsekojot šo pasūtījumu mēs varam redzēt, ka sūtītājs ir Bestnfast.lv (PJU d.o.o). Pasūtījums tika apmaksāts ar karti. Saņēmējs ir KUPI HITRO 1215 MEDVODE.
Visos šīs saitēs adrese ir viena. Pju d.o.o., Terminalo g. 7, Biruliškės, LT-54469 Kauno r. Lithuania

D Daira Kļaviņa 22.08.2023

Neko labu nevaru pateikt. Pasūtiju vakum iepakotāju. Piegādes termiņi tika pārcelti vairākas reizes, bet pegādāja pavisam citā dienā.Tas būtu sīkums.Instrukcija angļu val, arī jau nekas.Ieslēdzu šo ierīci, sāku lietot, bet pēc pāris minūtēm sāka"šaut", smirdēt un tad vēl kūpēt.Kad mēģināju, pieslēgt, lai nofilmētu,ierīci, atgriešanas anketai, atstāju dzīvokli bez elektrības, izšāva korķus.Arī nekas, bet kad sapratu, ka man par preces atgriešanu vēl jāsamaksā 12,€, tas bija par dauz, ja pati iwrīce maksāja 27€.Neiesaku,neiesaku un vēlreiz neiesaku.

D Daira Kļaviņa 09.09.2023

Sarakstes laikā, tika pieprasīts video ierīcei.Riskēju un slēdzu vēlreiz vakumiepakotāju.Šoreiz beidzās viss labi.Nosūtiju video.Piedāvāja man jaunu vakumiepakotāmu.Protams, atteicos un neticamā kārtā saņēmu atpakaļ naudu.

A Alīna Purvina 28.08.2023

NnF Latvija. Krāpniecība! Pasūtīju gultas veļu. Samaksāju, bet pēc divām nedēļām ne ziņas ne miņas! Piegādes termiņi tika pārcelti vairākas reizes, bet prece nav piegādāta, uz e-pastu neatbild, nauda netika atgriezta.

S Strelec63 30.08.2023

Paku saņēmu ar vienu menesi kavēšanu. Tikai pec tam, kad es saziņojos ar banku par maksājumu atgriešanu. Neieteiktu pirkt kaut-ko no ša pardeveja.