Bēru mielasts - Organizēšana

Nācās man saskārties ar krematorija pakalpojumiem, jo tāda bija mans tantes pēdējā vēlēšanās, bet biju ļoti vīlusies. Es jau paklusēšu kādas tur ir necilvēcīgas cenas, bet kāpēc man tur piedāvā rīkot bēru mielastu, tādā vietā, par kuru ir tik dauz sliktu atsauksmju, kā piemēram Teraudlietuves ielā 8. Man tak tomēr ir tiesības pašai izvēlēties, jo zinu ka tur vēl ir daudz vietas kur var rīkot! Es pat nesaprotu, kas tas par nosaukumu stulbu ""ZEM SPĀRNA""? KAM?!!?

K Kaulainā 12.04.2011

Tiešām, kāpēc ne "Zem astes"?

T takia 12.04.2011

Eņģelim zem spārna, jūs stulbie :)! A varbūt Luciferam, kā nu kuram sanāks . Sūdzībniekiem visdrīzāk būs otrs variants .

ž žubīte 12.04.2011

Bet, ja tante vēlējās '' Zem spārna''? Man gan tur patika, bet tas nebija mans bēru mielasts. Bet ja gribējat zem kādas citas vietas - kāds tam sakars ar krematoriju?

E Esesesseseseseses 12.04.2011

""ZEM SPĀRNA""? KAM?!!? Nu ja, piekrītu, tikai zem kuriem spārniem jāsēž pavadītājiem: zem enģeļa, zem nāves enģeļa, a varbūt zem mūsu pašu valdības balstīto mafiozņiku spārna, a? Kas atbildēs? Protams neviens!

Līdzjūtība Astrīdai!

B Bigs 12.04.2011

Es sēdēšu zem sava mīļā vīriņa spārniem:)))

Šodien labs garīgais...viņš lūdza manu roku:))))

K Kaulainā 13.04.2011

Bet varbūt enģelim zem ļipiņas?

K Ku 14.04.2011

Astrīda ir no laukiem?