www.sudzibas.lv BerryLook Krāpšana, slikts serviss

BerryLook - Krāpšana, slikts serviss

Pasūtīju preci. Piegādes termiņš norādīts no 5-12 dienām, kad preci nesaņēmu norādītajā termiņā nosūtīju e-pastu piegādātājam. Sākās solījumi, atvainošanās, ka ir ļoti liela noslodze un prece tuvākajā laikā tiks piegādāta. Izsekošanas kods netika nosūtīts. Turpinājām sarakstīties līdz prece tika izsūtīta. Prece tika piegādāta pēc mēneša. Ļoti, ļoti sliktas kvalitātes apģērbs, izmērs neatbilst ne tuvu tam, kurš tika pasūtīts. Kleitas briesmīgas, diegi karājas, katra vīle savādāka. Pieprasīju piegādātajam, lai nosūta adresi uz kuru preci nosūtīt. Adresi uzrādīja asv, prece nāk no ķinas, bet iesākumā uzņēmuma adrese bij lielbritānija. Adreses mājas lapā ik pa laikam mainās. Piedāvā atmaksāt pasta izdevumus ja strīds tiks slēgts paypal. Strīdu neslēdzam un naudu arī neatgriež. Lieta tika nodota paypal, taču neceriet uz ātru naudas atmaksu. Gaidu rezultātu jau ceturto mēnesi. Neiepērcieties šajā interneta veikalā.