Berry mēbeles - Cena + Atlaides

Gribetu izteikt neapmierinātību ar Berry veikala Rīgā cenu un atlaižu piemērošanu:
Janvārī pamanījām, ka veikalā ir 20% vai 25% atlaide uz dīvāniem, kas mums ļoti patīk, brīvajā dienā devāmies turp, tos ieādāties. Izrādās ieradāmies tieši nākošajā dienā pēc akcijas beigām.
Tākā vēlējāmies iegādāties 2 dīvānus, klubkrēlu ar Pufu (kopā 4 lietas), kas kopā pilnajā cenā summā bija ~1500 EUR, palūdzām pārdevējai, vai ir iespējāpielāgot mums iepriekšejo 20% atlaidi, lai arī esam dienu pēc akcijas beigām
Pārdevēja teica, ka var iedot tikai 10%. ar nožēlu jāsaka, ka mēs tomēr visu gribēto pasūtījām. Ar nožēlu saku, jo nepagāja ne pāris nedēļas, kad atkal dīvāniem bija atlaides 20%, un pēc pāris mēnešiem atkal ir 20% atlaide tiem pašiem dīvāniem.
Kas liek domāt, ja 20% atlaides ir tik bieži, reālā cena ir attiecīgi daudz zemāka, par kādu pasūtījām šos dīvānus mēs.

Lieki teikt, ka pēc šī, šis bija pirmais un vienīgais pirkums Berry veikalā. Lai arī saprotu, ka tā ir mūsu pašu kļūda, ka tos nopirkām tajā dienā un veikalam nav pienākums dot ataides, ja to tajā brīdī nav, ir nedaudz "apčakarēta" sajūta. Tagad redzot jau atlaides 20% apmerā tiem pašiem dīvāniem, jūtos ļoti slikti un Berry veikals mūsu uzticību zaudēja ar pirmo apmeklējumu un pirmo pirkumu tajā.
Plus, pirkumu veicām janāvārī un mums jāgaida 3 mēneši, lai šos dīvānus mums atvestu (šobrīd vēl jāgaida mēnesis). Kas ir ļoti ilgs laiks.

Papildināts Puk Puk 10.03.2018

Tā kā- pirms ko pērkat Berry, nesteidzieties- jo pēc neilga laikā tai precei būs atlaides!

Papildināts Puk Puk 01.04.2018

Dīvānu piegāde bija noteikta uz 30.martu, kas bija 3 mēnešu laiks tos uzražot... 3 mēneši škita neticami garš laiks, tāpēc at ferību gaidījām tos ātrāk.
Un, uzminiet! 29.martā mums tika pazinots, ka piegāde kavēsies aptuveni vēl mēnesi. Nopietni? Tas nebija aprīla joks- dīvānu piegāde Berry ir 4 (!) mēneši. Paldies Berry mēbelu veikalam par sabojāto prieku par jauniem dīvāniem.

P

C critical thinker 10.03.2018

bet lūdzu... šī nav sūdzība, bet nepamatota spriedelēšana. jūs rimi arī prasāt atlaidi, ja desai atlaide beigusies dienu iepriekš?

P Puk Puk 10.03.2018

Rimi desām netērēju 1,5 k eur... ja tērētu, tad arī prasītu!
Skriedelēšana vai ne, bet uzrakstīju, lai citi nesteidzas ar pirkumiem tur!

Sigita Bronze 10.03.2018

Akcija beigusies, bet iedod 10 % atlaidi. Kur problēma, ja nevari aizvilkt savu dibenu uz veikalu akcijas laikā?

L LamerXA 25.07.2018

Berry mēbeles - Nekādā gadījumā nepērciet tur mēbeles! nekād! Šim veikalām ir negatīva attieksme pret klientiem. Es arī tur nopērku divānus un jau sakās problēmas ar piegādi un komunikāciju. Es domāju, ka arī rakstīšu sudzību šeit un ari rakstīšu iesniegumu PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs) un Lateko līzingam, jo šis internet veikals līzinga līguma parakstīšanas laikā no sakumā dod parakstīt aktu par to, ka prece jau ir saņēmta, bet prece cik es saprotu vēl nav Latvijā (bet pasūtījumu noformēšanas laikā precei bija status - Ir noliktavā) Un tagād man jau ir problēma ar piegadi, jo preces piegādei saskaņa ar līgumu jābūt 23 jūlija, šodien jau 25 jūlijs, bet cik es zvanīju un raakstu uz veikalu- neviens man nevar pateikt precīzi piegādes datumu.

J Janka Pipars 10.02.2020
Sliktas kvalitāte

Tika pasūtītas mēbeles BERRY mājas lapā. Mēbeļu kvalitāte zem katras kritikas, stūri un malas aplupušas, apsistas, uz virsmām neiztīrāmi traipi, it kā jaunas, bet rodas iespaids, ka lietotas.

Beri Mebeles, эта та фирма, к которой я более обращаться не буду. Заказала в середине Февраля стол письменный, ответили что в Марте, стол будет готов и доставят к дому. В конце Марта позвонила, уточнить когда привезут стол. Ответили что в начале Апреля, сразу после Пасхальных праздников, 5,6,Апреля будет готов и привезут. Жду. Наступает 6 Апреля, звонков от фирмы нет, и стола тоже. Звоню им, не дозвонится. На следующий день перезвонили мне, извенились за неполадки со связью. Спрашиваю когда привезут мной заказанный стол. Отвечают что стол ещё не готов и надо ждать ещё до конца Апреля, или начало Мая. Я возмущена ложными обещаниями этой фирмы. Два месяца ожидания в пустую. За это время, я могла купить стол в другой фирме, если б знала заранее что в Beri Mebeles, так недобросовестно относятся к заказам покупателя. Одно радует что оговаривала что стол оплачу наличными, при получении заказа. Теперь мне придётся искать стол в другой магазине, фирме. И глубоко досадно, от того 2,5 месяца я потратила в ожидании и доверии к фирме, и получила лишь обманутое доверие.

Почему то, текст который я писала на русском языке. Неверно выставил текст моего сообщения. Много ошибок и не тех смыслов, и слов, что я писала.
Некоторые предложения я вообще не писала. Не понимаю, почему в тесте моём такая ошибка теста (((

M Māris Lazdiņš 11.05.2021

Šodien saņemu pasūtijumu no ši interneta veikala. Atpakojot vienu no 3 iepakojumiem, uzreiz atklājas piegādātas preces nopietni defekti! Uzreiz sazinājos ar šo veikalu, uz ko man tika atbildēts lai nosūtu e-pastu ar bildēm. To arī izdariju. Solija sazināties vienas darba dienas laika:) Par turpmāko saziņu informēšu ari citus.
Bet pagaidām iespaids nav no labākajiem!