www.sudzibas.lv Bernuratini.lv Krāpšana, klientu maldināšana, līguma nosacījumu nepildīšana!

Bernuratini.lv - Krāpšana, klientu maldināšana, līguma nosacījumu nepildīšana!

Kādu laiku atpakaļ bijām iegādājušies bērnu ratiņus šajā veikalā. Pārdevēja piedāvāja dažādus variantus. Mēs izvēlējāmies labus, ne lētus, ne dārgus bērnu ratiņus pastaigai ar iespēju vēlāk pēc pārdēvējas teiktā iegādāties bez problēmām kolbu nepieciešamības gadījumā. Šiem ratiņiem siltā vasaras dienā pirmajā nedēļā noplīsa bremzes. Mēs dzīvē ļoti rūpīgi attiecamies pret savām mantām, it sevišķi pērkot bērnu ratiņus par pēdējo naudu. Tāpēc vērsāmies pie pārdevējas pēc garantijas remonta un palīdzības. Telefona sarunas laikā pārdevēja palūdza atsūtīt bildes whatsapp lietojumā, kurās ir redzamas brāķētas vietas, lai varētu parādīt to meistaram un apsolīja atrakstīt vai atzvanīt. Tā arī izdarīju un nosūtīju bildes, protams, ziņojums netika skatīts ilgu laiku (to var redzēt aplikācijā) . Pēc nedēļas atzvanīju un man pārdevēja teica, ka esot meistaram parādījusi un tas braucot uz Poliju pie ražotāja pēc jaunām detaļām, un ka vajagot pagaidīt kādu laiku. Pagāja mēnesis un atzvanīju vēlreiz, izrādās, ka meistars vēl joprojām brauc no Polijas ar jaunām detaļām. Kad pagāja vēl kāds laiks un es atzvanīju, es saņēmu brēcienu: "kā un ar kādu spēku bija jānospiež uz bremzēm, ka tās salūza! ", īsti nesapratu, kāds te sakars, jo acīmredzami pārdevēja bija cerējusi, ka man apniks gaidīt un es vairs nezvanīšu, es, protams, sapratu, ka nav nekāda meistara, kurš brauc pakaļ detaļām mēnešiem ilgi uz ražotāja valsti. Zvanīju vēlreiz un man beidzot pateica, ka varot atvest bērnu ratiņus, un ka mēģināšot tos salabot, bet obligāti ir jāpaņem vecās detaļas, kuras nolūza. Atvedu detaļas un bērnu ratiņus uz veikalu, un pat tad uz mani brēca, ka ratiņiem jābūt ideāli tīriem, ka meistars neņemšot pretīm (ratiņi bija tīri, jo mēs dzīvojam pilsētas centrā) . Ratiņus savāca un neviens protams neatzvanīja, nācās atkal zvanīt uz ko saņēmu atbildi, ka tos nav iespējams salabot. Es aizdomājos kāpēc tāda atbilde, jo noteikti, kāda maza atspere ir izkritusi un jaunās detaļas, kuras divus mēnešus veda nezināms meistars no rajona nepastāv, tāpēc meistars šmaucoties nevarēja salabot, jo viņam nebija jauno rezerves daļu, tāpēc man palūdza atvest vecās detaļas un šeit arī rezultāts. Kad vairs morāli spēka nebija, es pateicu, ka ņemu ratiņus mājās uz ko saņēmu priecīgu smaidu un atbildi, ka ja tomēr vēlos pagaidīt pāris mēnešus, tad varu atstāt tos vēl pie viņiem veikalā, ka mēģināšot salabot. Kā arī kad painteresējos vai varu iegādāties pie šiem ratiņiem kolbu, jo pārdevēja tāpati... Bija solījusies, ka varēšot saņēmu atbildi, ka nevarot, tādas nepārdot.. Tātad pērkot meloja, lai nopērku, un kad atnāca tā diena pasūtīja tālāk vienvārdu sakot. Es piedāvāju noņemt no citiem ratiņiem un pārdot, jo bija noruna un solījums, bet tas neesot iespējams bijis (toties citā veikalā dole tas ir iespējams bez problēmām) . Kopumā vēlos teikt, ka veikala pārdevēja, iespējams īpašniece šī paša veikala bernuratini.lv ir cietsirdīga krāpniece, kurai nerūp mazi bērni, ģimenes un pircēji, tikai uz brīdi, kamēr tu pērc pie viņas pret tevi izturas labsirdīgi un mīļi, līdz brīdim, kamēr tu nonāc bēdīgā situācijā, un veikals meklē visādās iespējas, lai tikai tikt no tevis ātrāk prom izdomājot šos zemiskus stāstus un atrunas. Meistars veikalam ar acīmredzami ir nekompetents. Esmu zvanījis uz oficiālo rūpnīcu ražotāja Polijā un man pateica, ka no šī veikala nav bijuši pieprasījumi pēc jaunām detaļām, tad nu var redzēt cik spoži pārdevēja melo! Kā arī kad braucu prom pārdevēja vēlējās pierunāt, lai iegādājos jaunus ratiņus, ka manējie (ko viņa slavēja un ieteica) neizturēs ilgi, kaut arī līdz šai dienai tie kalpo. Vēlējos ar jums pircēji padalīties ar saviem pārdzīvojumiem un izaicinājumiem, ar kuriem manai ģimenei nācās sastapties pērkot bērnu ratiņus šajā veikalā.

E