www.sudzibas.lv Bērnudārzs Dzilniņa Attieksme pret bērnu un vecākiem. Bērnudārzs Dzilniņa

AtrisinātaBērnudārzs Dzilniņa - Attieksme pret bērnu un vecākiem. Bērnudārzs Dzilniņa

Labdien. Gribu padalīties ar pieredzi par bērnudārzu Dzilniņa Dzilnas ielā 20, Rīgā. Varbūt kādam noder, izvēloties bērnudārzu Rīgā. Pirms kāda laika mans bērns šo dārziņu apmeklēja, bet, paldies Dievam, bērnudārzu nomainījām.Mani pamatīgi nošokēja ko redzēju bērnudārzā, kad atnācu bērnam pakaļ pirms pusdienlaika - kā audzinātāja Anita gatavoja bērnus gulētiešanai - bērni pilnīgi pliki, citi pat bez apakšveļas, bez apaviem, mazgā rokas pie izlietnēm, citi tīra zobus, tas viss notiek uz aukstas flīžu grīdas pie atvērta loga šajā telpā (telpā bija auksti)! Jāpiebilst, ka vēl apkure nebija pieslēgta un bija jau oktobra mēneša sākums. Kamēr savu bērniņu ģērbtuvē ģērbu, dzirdēju kā iepriekšminētā audzinātāja (aiz sienas) kliedza uz bērniem, vainoja bērnus savā laika trūkumā, sauca par mežoņiem!... bērniem tikai 3-4 gadiņi.Bērnam dārziņā bija gadījies pieslapināt bikses tā pamatīgi, un tāds viņš bija gājis arī laukā, vēsā laikā, jāpiebilst, ka mans bērns ir vesels un tādu lietu citos apstākļos (ārpus šī dārziņa) nekad nav darījis! Tad jāsecina cik liels stress bērnam bija šajā bērnudārzā! Audzinātāja bērnu pārsvarā ignorēja.Prasības pret bērniem un viņu vecākiem ir lielas, bet pašām audzinātājām gan aizmirstas reizēm izpildīt savus pienākumus! Kā piemēram, bija nosacījums, ka jāatnes mājās gatavota lieta izstādei bērnudārzā, kura bija lielajā zālē. Izdarījām, atnesām, bet tā arī mūsu smukais darbiņš netika izlikts izstādē, un bērniņš nesapratnē, kāpēc tā!?Audzinātājas nepalīdz bērnam iejusties grupiņā (bērns bija jauniņais grupā). Attieksme stipri vienaldzīga! Kopumā ignorē gan bērnu, gan vecākus. Audzinātājas nav ieinteresētas uz sadarbību.Pirmās dienas bērnudārzā gan bija daudzsološas, audzinātāja tik smaidīga, sevišķi vēl tad, ja tuvojas vadītāja. Bet pēc laiciņa vienaldzība, knapi no rīta atņem sveicienu. Bet biju novērojusi ļoti labu attieksmi pret pāris izredzētiem bērniem un viņu vecākiem! (Laikam visu izšķir nauda!) Man bija pamatotas aizdomas par korupciju šajā bērnudārzā!Rīko vecāku sapulces, kur stāsta cik slikti bērnudārzam ir ar finansēm , ka neviens negādā bērniem pat tādus elementārus higiēnas piederumus kā tualetes papīru! Un vecāki tik vāc fonda naudu, kura jau neesot obligāta, tikai tad (ja netiks vākta fonda nauda) viņu bērniem it nekā nebūšot!!! Arī es fonda naudu maksāju, ievērojām visus noteikumus utt.Bērnudārzs Dzilniņa galīgi nepatika. Bērnudārza pagalms pavisam maziņš, turklāt BEZ jebkāda rotaļu laukuma! Vienīgais tur atradās tikai smilšukaste un nojume, kurai vējš svilpo cauri!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta saule7 01.11.2016