Bērnu zobārstniecība Stabu ielā 9 - zobārstniecība

Neiesaku nevienam zobu ķirurgu 3 stāvā 33. kabinetā. Vītietis gados, sirmiem matiem, ja trāpaties pie viņa, skrieniet prom ko kājas nes. Daudz ir dzirdēts par briesmīgu attieksmi, bet šis ir unukāls eksemplārs. Nesaprotu kā tāds var stādāt par ārstu un vēl ar bērniem.

J jaja 17.07.2008

Bet kāds ir viņa uzvārds? Nezinot, konkrēti no kā jābēg, nemaz nevar aizbēgt! :)

R Rita 09.09.2008

Ko tadu vins ir izdarijis?

S Sandra 22.01.2009

Toties ķirurgs 28.kab. ir ļoti labs!

L Laura 23.02.2009

šodien arī pabiju 28. kabinetā. Pagaidām vēl nesūdzos, bet sapampis ir pamatīgi. Vēlāk vēl dzirdēsiet manas atsauksmes. :)

A anna ezerta 30.08.2009

man vienrezi laizija viens klients es vinjam zobinjus ka konfektites uztaisiju

I Inga 04.09.2009

Nesen biju 28.kabinetā, ķirurgs - pieredzējusi un uzmanīga ārste, nosūtīja uz rentgenu, sniedza palīdzību. Uzvārds Brigita Paupere.

K Katrīna 16.02.2010

Es arī dzirdēju par dakteri Paupere! ļoti laba! Vēl ir Šibanova un Ezerte! arī ļoti labi visu dara! :)

A Agnija 09.03.2010

Šodien man izrāva zobu Stabu 9. Vīrietis. Gados. Un nevienu sliktu vārdu es nevaru teikt!!! Ātri un nesāpīgi.:)

A Agnese 18.03.2010

Daktere Ezerte ir vienkārši super!

L Laura 05.10.2010

Man tā sāp zobs, bet man bail iet pie ārsta. Bet atceros, ka man bija Ezerte jā. Bet man tik un ta bail. Varbūt pats izkritīs.

S Sabine 31.01.2011

Vislabāka daktere Stabu ielā ir daktere Ezerta.viņu apmekleju no pasas bērnības!Viņa visu dara ātri un nesāpīgi.Arī savu meitu vedu pie viņas, jo citam ārstam nemaz neuzticos!

P Peace 25.05.2012

Man gan ir citas domas par dakteri Ezerti, lai arī profesionālajā ziņā varbūt viņa ir laba, taču pie attieksmes gan vajadzētu piestrādāt.
Sanāca man divas reizes neaiziet uz to laiku kad biju pierakstījusies (objektīvu apstākļu dēļ) - viss - uzlika aizliegumu vispār jebkad pierakstīties pie zobārsta! Vai tā ir normāla parādība?
Labi, arī no manas puses tas nebija smalki, tomēr, kad piedāvāju iespēju segt zaudējumus, kas radušies, man tik un tā tika noraidīta iespēja pierakstīties.
Katram ir dažādi iemesli, kādēļ sanāk kavēt, vai neatnākt, tāpēc, es uzskatu, ka nav nepieciešams norakstīt cilvēku, bet jādod viņam iespēja laboties. Ja zobārsts šādu iespēju nedod, tā ir viņa iedomības vai principiālās attieksmes pazīme, kas nebūt nav pozitīva aspekts.

P Peace 25.05.2012

PS. Un interesanti, cik ilgi bērnam būs jācieš no vecāka pieļautās kļūdas?! ...

P Peace 25.05.2012

PPS. Bet nu Paldies Dievam, ka pasaulē eksistē arī citi zobārsti, kuri ir laipni un jauki :)

P Peace 25.05.2012

Gadās situācijas, kad arī mobilie telefoni nav pieejami.
Ne viss vienmēr notiek kā ieplānots. Izpratne būtu pats galvenais. Bet, acīmredzot, empātija mūsdienās ir nereāla parādība.