bērnu veikals Okaidi T/p Alfa - apģērbs

vienmēr esmu uzskatījusi ka šis veikals ir labs kvalitātes ziņā. tā arī ir, bet darbiniece kas strādā šajā veikalā bija ļoti neapmierināta un nepieklājīga. Nemītīgi staigāja man pakaļ un uzbāzās ar izmēriem un augumu. Nepatīkami iet tādā veikalā, kur mierīgi nevar izvēlēties sev interesējošo preci. Man gribējās pēc iespējas atrāk pamest to veikalu. Tā ir bijusi tieva blondīne ar ļoti samākslotu smaidu. Vārdu neatceros. Bet vispār esmu dzirdējusi ka tajā veikalā esot stingrība, ka meitenes daudz ko nedrīkstot. Alfā esot slikta slava par šo veikalu. ka tur strādā necilvēciska vadītāja, kas ņirgājas par savām darbiniecēm. nezinu vai tā esot taisnība, bet vairs uz to veikalu es noteikti neiešu

C

R Rikardo 15.02.2013

Nu tas jau vairāk izklausās no sērijas "vina tante teica"". Kā var apmelot cilvēku (veikala vadītāju), ja neesi par to pati pārliecinājusies??

Y yapyap 17.02.2013

Tirgū arī visu laiku uzbāžas, tāds darbs...

R Ramona 02.05.2013

Par veikala vadītāju varu teikt tikai to labāko, ļoti saprotoša un jauka.Ja izdari savu darbu vis ir labi!!!Pati tur strādāju neilgu laiku, un par vadītāju varu teikt tikai to labāko!!!Šādās lietās nav jāvaino vadītāja, tagad visos veikalos ir tādas prasības!!!veiksmi!!

M musmere 10.10.2015

Pati biju uz parrunam.Limenis zems, ieveda kambari tumsa .pie datora staveja caurspidiga neliela plasmasa glazite ar nezinamas izcelsmes skidrumu un pusizesta selgas cepumu pacina.Uzdotie jautajumi vairak atgadimnaja tadu ka, aptauju par pirceju velmem, jutos vilusies par so veikalu un zel iztereta laika.Iespaids palika tads ka mekle diezgan mazkvalificetus stradniekus, kas
stradas katru dienu pa 10, 12h stunadam un brivdienas nezinamas kakuro reizi.

D Dzeimija Moore 08.04.2019

Tagad saprotu kāpēc šodien arī bija negatīva pieredze tieši ar šī veikala pārdevējas uzbāzīgumu. Un tā ir jau otro reizi, kad tur iegriežos. Uzreiz gribas iet prom , pat ja biju domājusi kaut ko tur iegādāties, taču pārdomāju un neko nenopirku , jo pārdevēja bija pārāk uzbāzīga un centās iesmērēt lietas uz kurām vispār nemaz neskatījos.