www.sudzibas.lv Bērnu tiesības Mātes bezatbildība

Bērnu tiesības - Mātes bezatbildība

Cienījamie vecāki! Rakstu šo situāciju lai atrast izzēju un palīdzēt atrast izēju no izveidojušās situācijas ar bērnu māti. Mūsu skolā, mūsu bērnu klāsē ir bērni, kuriem ir nepatīkama smaka un bērni smird pēc suņiem mātes bezatbildības dēļ, viņi jo dzīvo ar daudziem suņiem (vairāk par 10 suņiem) . Bērni nav mazgāti un netīri. Mēs saprotam, ka bērni nav vainīgi, bet tomēr visi dzīvojam sabiedrībā. Esām arī mātes un varam saprast viņu. Suņiem iespējams ir dermatīts, iespējams iekaisums. Viss tas ar katru dienu apdraud pašus bērnus, ka arī citus bērnus. Situācija nemainās. Kaut ko teik viņai ir bezjēdzīgi. Mātes nolaidības dēļ tiek apdraudēta bērnu Veselība. Daži ieteica vērsties valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā ar lūgumu uzsākt pārbaudi.

R RunčaĶepa 07.03.2023

"Daži ieteica vērsties Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā ar lūgumu uzsākt pārbaudi."

Pilnīgi 100% pareizi. Diskusiju var slēgt pat neatvērot.

Velvetpopstar 07.03.2023

Cik bērni lieli? Tik mazi , ka vēl bez mammas palīdzības nevar nomazgāties?