www.sudzibas.lv Bērnu skūteriis Par cenu izvietojumu un cilvēku vilināšanu

Bērnu skūteriis - Par cenu izvietojumu un cilvēku vilināšanu

Ienākot veikalā, es ar saviem bērniem, vienam ir 13 gadi, bet meitai ko soliju nopirkt skūteri ir 6 gadi, tad tā pienācām pie stenda ar sakrautiem skūteriem pa 19 LS.bet ka aizgājām līdz kasei tas jau maksāja 34.99 baigi forši šie uzvāras.Es saprotu ka nav vainīgi pārdevēji, bet gan mīzeļi veikalu vadība, kam par pircēju sūdzībām ir uzčurāt, , , , , , bēdīgi bet tāda jau jūsu politika

J

M moisha 08.07.2009

katrs pelna kā prot, ja tu nemāki pateikt saviem kacēniem nē, tā ir tava problēma

Mamma 09.07.2009

Vasara ir lielisks laiks lai bernam pasham iemacitu ka manta ir janopelna. Piemeram ar raveeshanu.

I ieva 10.07.2009

gribetu redzet, ka 6 gadigs berns rave darzu...
ja tu "mamma" savus bernus uzskati par vergiem, un liec viniem ravet darzu, tiklidz sak staigat, tad ta tava stulba domasana...

Mamma 10.07.2009

Mani berni jau izaugushi, ir straadiigi un visu pashi maak nopelniit. Raveet saaka jau 4 gadu vecumaa. Beernus vajag audzinaat nevis slinkus izlaidenjus ucinaat.

I ieva 10.07.2009

nabaga berni :( tad nu gan berniba, mate nostradina ka vergus

. ....kl 10.07.2009

Par ko te sūdzība? PAr skūteriem vai ravēšanu?

Es gan pavasarī savējiem skuterus nopirku Maximā par 9.80 Ls. Nu nācās jaunas skrūves dažās vietās ieskrūvēt, bet tā nesūdzos :))

. ....kl 11.07.2009

Kur lai pilsētnieks rauj to ravējamo dārzu??? :)))

U Uģis riktigais 11.07.2009

Ko jūs te sūdus pērkat?Tam puikam jau jasak domat par kārtigu skūteri.Ja lietotu ņem, tad kādu itāli vai japāni uz 300-400ls.Vajag ss.lv apmeklet! Savs laiks dārzam, ja tāds ir, savs laiks sportam, jo kur ta mēs sportistus dabūsim citur?

N ness 23.07.2009

bubu tev bērni ir?... ja jā, tad jūtu viņiem līdz, kad viņi izaugs ;)...
es piemēram sāku strādāt gan mājās, gan dārzā jau no kādu 5 gadu vecuma.. lai arī tad riebās, ka vecāki lika kaut ko darīt, bet tagad esmu pateicīga, ka viņi no manis ir izaudzinājuši cilvēku, kas pati var sev nopelnīt visu vajadzīgo..
turpretī mans brālēns, kurš jau no bērnības ir tā izlutināts, ka riebjas skatīties, tagad pats sev brokastis nevar uztaisīt (viņam jau ir 12 gadu)..
un tad cilvēki brīnās, kāpēc katra nākošā paaudze kļūst arvien vājāka.. tieši tādu cilvēku dēļ, kas nevar savu bērnu izaudzināt!
btw man ir tikai 16 gadu, tā ka vēljoprojām esmu stingrā vecāku pakļautībā :).. bet par to nesūdzos, jo zinu, ka viņu stingrības dēļ, dzīvē daudz sasniegšu ;)

the end