Bērnu pasākumu vadītāja - KRĀPNIECE

Dārgie vecāki, vēlos Jūs brīdināt un pastāstīt par ļoti nepatīkamu notikumu, kas bija saistīts ar mūsu meitiņas divu gadu jubileju.
Mēnesi pirms mazās jubilejas meklēju meitiņas mīļāko multeņu tēlu Miki peli Minniju, lai viņa ierastos un izklaidētu bērnus bērnudārzā stundas garumā.
Mūsu vēlmes bija, lai Minnija izskatītos pēc īstas peles un nevarētu redzēt cilvēka seju. Atrādām tādu peli Jelgavā un šādu pakalpojumu sniedza meitene vārdā Kristīne Bogdane, bet tagad draugiem.lv atrodama kā Kristine Kiki. Sazvanijāmies par visu vienojāmies un laikam ejot ikpalaikam par sevi atgādināju, lai pārliecinātos, ka viss būs kārtībā un pele ieradīsies mūsu vēlamajā dienā, laikā un vietā. Sazināšanās notika pa e-pastu caur draugiem.lv. Kad jautāju par līgumu, lai būtu droša, ka viss būs kārtībā teica, ka tāds neesot un turot savu vārdu un apmaksu par pakalpojumu sniegšanu jāveic pēc pasākuma. Vēl trīs dienas pirms pasākuma sakontaktējāmies un izvēlējāmies peles Minnijas tērpu kādā ieradīsies pie mums. Pienāca jubilejas diena un līdz pasākuma sākumam bija divas stundas, kad zvanīju, lai pārliecinātos, ka viss kārtībā un pele Minnija atradīs līdz mums ceļu. Mobilo telefonu necēla – mazums nevar uzreiz atbildēt. Neatzvana! Zvanu pēc laiciņa vēlreiz, jo redzu, ka meitene ir draugos, uz mobilā telefona zvanu neatbild, zvanu no vīra telefona – neatbild. Ieeju draugos, lai uzrakstītu e-pastu secinu, ka esmu bloķēta. Mēs tak esam pieauguši cilvēki un varēja jau pabrīdināt laicīgi nevis tik bezkaunīgi izrīkoties un neierasties! Beigās bērni vīlušies, ka pele Minnija nav ieradusies.

Mīļie vecāki, pirms ar šo sievieti sadarbojaties vairākas reizes apdomājiet, lai beigās nesanāk kā mūsu meitiņai – vilšanās!

P.S. Pielikumā Peles Minnijas bilde (zinu, ka viņa piedāvā arī klaunu un Hello Kitty).

V

A AgneseNN 26.06.2013

Noteikti Minnijai apriebās Jūsu nemitīgā zvanīšanās.. Saprata, ka nav ko ar dulliem krāmēties.

S Samuks 15.07.2013

Maldīga informācija, tieši šo jauko Mikipeli bijām uzaicinājuši pie mūsu mazmeitiņas un visi bijām sajūsmā.

S Samuks 15.07.2013

Varbūt tā ir Jūsu konkurente un Jūs maldinat cilvēkus!!!

P Peļuslazi 18.05.2018

Kristine Bogdane - izteikti negatīva un augstprātīga personība, ko sabojājusi cita cilvēka nopelnīta nauda, ar tieksmi salīdzināt apkārtējos cilvēkus ar savu bērnību nelabvēlīgos apstākļos! Bārbija bez smadzenēm - multiplikācijas tēls! Patiesībā izraisa dziļu līdzjūtību jo neatbilst ne savam vecumam ne statusam! Svešu lauru ēdāja... Silti iesaku uzmanīties stājoties darījuma attiecībaas ar šo dāmīti! Ja vien nevēlaties par savu viedokli kļūt nosaukātiem nepiedienīgos izteicienos!