www.sudzibas.lv Bernu laukums Dzerāji piemeslo bernu laukumu ,un setnieki neuzkop!

Bernu laukums - Dzerāji piemeslo bernu laukumu ,un setnieki neuzkop!

Rostokas iela 50 bernu laukuma katru vakaru sēž dzērāji un piemēslo! Tā notiek visu vasaras zezonu! Namu pārvalde šim bērnu laukumam nepievērs ipašu uzmanību! un nemaz setnieki nenovac vairakas dienas ! Katru vakaru ap 17:00 seit sapulcejas vairāki pudeļbrāļi un sēž tur līdz vēlai naktij, cits pat paliek guļam jo nav spējīgs mājup aizvilkties! Taja pašā laika bernu laukums ir pilns ar bērniņiem! Man pašam ir divgadīgs dēliņš kurš spēlējās šaja laukuma! Protams viņš tur spēlējās ļoti reti, jo šīs nekartības dēļ viņu vedam uz citiem rīgas rajoniem! Kuros tādas nekārtibas pat nav redzētas! Jo tur visu laiku kurse pasvaldības policija! Būtu vēlams lai pie mums vismaz vienu reizi vakaru pusē izbraukt cauri mūsu sētām policija un viņus izdzenātu!

R

T TOP 28.09.2011

Talsos bērnu laukumā ir tieši tā pat.Tur ne tikai dzērāji tusējas, bet arī narkomāni kārto savus darījumus un pusaudži vecumā no 12-16 gadiem dibina romantiskas attiecības.Tiešām pretīgi!Rodas iespaids, ka rotaļu laukumi nav domāti bērniem bet visiem pārējiem iepriekš minētajiem parazītiem.Ir daudz citu vietu kur tusēties bet laukums mazajiem ir tikai viens.Mūsu pašvaldības policija ir tikai nosaukuma pēc.Žēl!

R Risinajums 28.09.2011

Vajag nozaget solinju un aizvakt miskasti tad neviens tur nesedes un problema bus atrisinaata

T Točno 28.09.2011

Droši ven tuvumā ir krutkas točka, kuru likvidējot arī dzērāji pazudīs.