Bērnu klīniskās universitātes slimnīca/ BKUS - Slikts serviss

Labdien! Cienījamie vecāki, esiet uzmanīgi, vedot bērnus uz eirofita testu! Nekompetentas darbinieces tur strādā, manam bērnam deva padzerties no savas krūzes, kad viņam palika slikti, dāma ar brillēm ir neiecietīga, bļauj, lai savācot apavus. Otra krievu “Dunja” kaut ko murmulē nesaprotamu, kad jautāju izskaidrot rezultātus.

25.08.2019

Labdien. Paldies, ka ziņojat par savu pieredzi Bērnu slimnīcā. Vai varam lūgt Jūs atsūtīt epastu uz [slēpt]@bkus.lv ar situācijas aprakstu, norādot pacienta vārdu un uzvārdu kā arī laiku, kad apmeklējāt Bērnu slimmnīcu. Tas mums dos iespēju pārbaudīt, kādēļ Jūs saskārāties ar tik nepatīkamu situāciju un risināt to. Paldies.

R

donna b 25.08.2019

Rasmite,darga, kas tas vispar par smurgoto testu?

V vitols 25.08.2019

Kad tu raksti sūdzību, padomā kārtīgāk, ko tu raksti un kā tu raksti un tad raksti!

B BK 26.08.2019

Kārtējā Яжемать...