bernu kirurgs Dr. JURIS SVEKLIS(Швеклис) - kompetences un kulturas limenis

Взяли направление к детскому хирургу на консультацию, т.к. заметили небольшую пупочную грыжу у дочки(1 годик) В VALEO хирурги принимают без записи, в порядке живой очереди. Мы с малышкой просидели в очереди больше часа, хотя перед нами было всего 2 человека. За это время доктор успел 2 раза покинуть кабинет примерно на 30 минут и десять минут пообщатья со своим знакомым, который зашел к нему в кабинет. Когда мы все же попали в кабинет, доктор опять был очень занят, разговаривал по мобильному. Ни он, ни медсестра даже не предложили сесть женщине с ребенком. Далее доктор говорил только на гос. языке. Да и пусть бы говорил, если бы говорил умные вещи. Во-первых, грыжу он нашел только с моей помощью, во-вторых, единственный вопрос, который он мне задал, согласна ли я на операцию.Другие методы решения проблемы ему неизвестны(хотя возможна масса вариантов, доктор, почитайте интернет) Прием доктор ведет без халата(!!!) и руки не моет перед осмотром малыша. ОЧЕНЬ высокий уровень культуры и профессионализма. Спасибо вам, доктор!

T

Sveiiki, man ir ar smaga pieredze ar sho aarstu.Muusu deelinam jau no dzimshanas bija singtakiilija(jeb saugushi pirkstini)rocinaam abaam treshais ar ceturto.Mums pirmaa operaacija tika veikta3men vecumaa, otraa jau 1, 3men un tagad buus 2gadi 2men ceru, ka veicam ceru, ka peedeejaa operaacija.Vinjam uzticeejaam veikt pirmo operaaciju un pa nelaimi vinjsh vinjam atgrieza taisnaa viilee kaut gan otrais opereetaajs dr.Bergmanis teica man peec tam, ka jaaoperee un jaagriezh ir griezhot zigzag veidaa, lai pirkstini nepaliek vienaa pozaa.Un pateicoties dr.Shveklim mums pirkstinjus savilka kopaa un saauga atkal kopaa :( un vel vinjsh atstaaja galos mezglus, kur i diegs un teica, ka tie diegi pashi sapuus.Bet nekaa pahi nesapuva.Paldies manam teetim, kas izvilka tos mezglojumus.Un es prasiiju dr.Bergmanim vai taa jaabuut vinjsh teica nee tur jaaliek diegi, kas pashi puust.Vink murgs pa dr.Shvekli.Velreiz paldies dr.Bergmanim pal labo operaaciju, kas tikta veikta.

J jana02 01.11.2013

Juris Šveklis veica manam dēlam operāciju pirms 7 gadiem, ļoti sarežģītu, tajā laikā tikai VIŅŠ to varēja izdarīt laparaskopiski, saudzējoši. Viss ir kārtībā.
Šogad viņš taisīja operāciju manam jaunākam dēlam - arī viss ideāli.
Pieļauju, ka brīžiem viņš varētu būt neizturīgs ar vecākiem - bet vecākiem pašiem jāmeklē veiksmīga kontakta ceļus.
Bet taču visi ķirurģi diezgad sausi cilvēki.
Taču speciālists viņš ir ĻOTI LABS!!!

_ ___________ 12.12.2016

Vai tiešām to lopam nav beidzot jāatņem ārsta licence?!