Bērnu kardiologijascentrs - Pretruna

Sveiki.man jau patik, kad saka ka slimnīcas un ambulatori iepērk jaunas iekārtas un remontē telpas, bet par to jāmaksā pacientiem.Uzsvars vienmēr tiek likts uz maksas pakalpojumiem, kaut arī bērniem itka pienākas bezmaksas veselības aprūpe.Pierakstot bērnu uz sirds pārbaudi rindā jāgaida gandrīz 3 mēnesi. Uzreiz piedāvā maksas pakalpojumu. 44ls un paris dienu laikā mēs jūs pieņemsim!Kur tad tās rūpes par BĒRNIEM?Ja nau naudas tad stāvi rindā. varbūt nekas traks nemaz nekait!
Http://www.president.lv/pk/content/?Cat_id=603&art_id=2076
diena pienemot tikai 4 pacientus bez maksas!

J

I Inga 03.03.2010

Bet ko Tu vēlies - lai būtu vienīgais pacients LV, kura bērnam ir problēma ar sirdi, un vajag šo izmeklējumu, pārējiem atcels izmeklējumu, tāpēc, ka kungam steidzami savajadzējies? Un kas šķiet nenormāls sistēmā, ja katru dienu 1-2 laiki tiek atstāti brīvi tiem, kas maksā. Ja situācija ir smaga, tad bērnu uzņēm slimnīcā un bez maksas un rindas EHO sirdij tiek veikts tai pašā dienā. Citos gadījumos - valsts rūpējas par tevi - apmaksādama šo izmeklējumu rindas kārtība.