www.sudzibas.lv Bērnu Gultas Majiņas Krāpšana, slikts serviss, bojajums

Bērnu Gultas Majiņas - Krāpšana, slikts serviss, bojajums

Uz ss.com un facebook ieraudzīja izturīgas gultas-mājiņas un pasūtīja.

Atveda bērnu gultiņu 4 mēnešus pēc avansa maksājuma, nevis pēc maksimums 2 mēnešiem, kā solīts. Savāc un aizbrauc nezvanot man pārbaudīt.

Kad viņi aizbrauca es ieraudzīja ka gultiņa ir bojāta, nepareizi un ļoti neakurāti samontētа un vispār nepiemērota un bērnam bīstama.

Es piezvanīju, nosūtīju fotoattēlus un video par defektiem, bet viņi nevēlas runāt, un nevēlas novērst defektus. Viņi bloķēja visus tālruņus, no kuriem es zvanīju.

Mēs samaksājām vairāk nekā Cena vietnē.

Čeks un rēķins netika atvesti kā solīts.

No pierādījumiem mums ir pati gulta un bankas apstiprinājums par avansa pārskaitīšanu.

Komentāri (3)

J Jekaterina Rone 04.09.2021
Krāpšana, slikts serviss, bojajums

Atveda bernu gultiņu 4 mēnešus pēc avansa maksājuma, nevis 2, kā solīts.Savāc un aizbrauc. Uz nakamdienu es ieraudzīja ka gultiņa ir bojāta, nepareizi samontētа un nepiemērota un bērnam bīstama.

Es piezvanīju nākamajā dienā, nosūtīju fotoattēlus un video par defektiem, bet vini nevēlas runāt,un nevēlas novērst defektus. Viņi bloķēja visus tālruņus, no kuriem es zvanīju. Mēs samaksājām vairāk nekā cena vietnē. Čeks un rēķins netika atvesti kā solīts. No pierādījumiem mums ir pati gulta un bankas apstiprinājums par avansa pārskaitīšanu.

Good Intentions 04.09.2021

Nav skaidrs, kas par firmu, kas par saiti?🤔

Good Intentions 06.09.2021

Es domāju, ka ar ss un facebook viss ir pateikts. Stingri neiesaku izmantot šīs saites konkrēti šāda veida darījumiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes