www.sudzibas.lv BĒRNU DĀRZS " ZĪĻUKS" Audzinātaju nolaidība

BĒRNU DĀRZS " ZĪĻUKS" - Audzinātaju nolaidība

Lieta tāda ka, mūsu mazais divas nedēļas sēdeja mājas un arsteja klepu.Par zalēm es samaksāju ap 40 ls.Kad mazais bija vaesels,bija atkal jāiet uz bērnu dārzu.Bet kad aizbraucu bērnam pakaļ,viņš pa lauku skraida šortos un zeķubikses.Un kad audzinātājai prasu "Vai bērns nav par pliku" viņa man atbildēja,ka esmu viņu tādu atvedis(šortos un zeķubiksēs +9 grādos)Kā izrādijās mūsu džinsenes kājas citam bērnam.Tagad bērnam atkal ir klepus.Ko lai iesāk ar tādu cūcibu?????

L Latio Fox 14.05.2012

Neko neiesaakt!
Nelaid beernu daarzinaa-loti vienkaarsi:)

D D&G 14.05.2012

Taa diemzeel ir realitaate, audzinatajas valsts darzos strada pec principa, ka vecaki maksa par edinasanu nevis bernu pieskatisanu, nepatik-ejat uz privato, bet ta nedrikst, tatad jazinjo ir vaditajai, ja taa neizraada atsauciibu, tad jaazinjo skolu valdei .

V vaiva 26.05.2012

vai sikais nepazist savas bikses un nevar audzinatajai pateikt?

Ausainītis 26.05.2012

Varbūt tas bija praida ģenerālmēģinājums?

P Poga22 08.06.2012

vaiva, bet bērns ir maziņš, un tik pat vainīga ir audzinātāja, ka nepieskata un neredz, ka bērnam ir citas drēbes, nevis tādas, kādās viņš atnāca!!!