www.sudzibas.lv Bērns Par bērnu

Bērns - Par bērnu

Es gribu pasūdzēties uz cilvēku kas savu bērnu ir pametis Anglija pie tēva kam ir atņemtas tēva tiesības, un pati māte tagad dzīvo šeit un priecājas ka bērns vairs nau, bet vaj tad tā var darīt pamest bērnu pie ta cilvēka kas viņam vairs nau tēvs? Pameta māte Dace Nazarova 3 gadīgu puiku, pie Alva Astrovska

K kazene 20.10.2010

Un tev ar to kāds sakars???

H haha 20.10.2010

Nu tad ej un ziņu varas iestādēm. TO Kazene...ja mēs visi tā dzīvosim -Un tev ar to kāds sakars???...tad pasaulē būs ļoti daudz nejēdzību

C c 20.10.2010

ak Dievs vai tad tāpat nav, visi tā dzīvosim, nekad visi tā nedzīvosim, jo katrs esam savādāks.Otrs gan jau tam ir savi iemesli neuzskatu, ka vīrietis no malas var atļauties ķengāt citu ģimeni, tas nav smuki, lai vini ar savu privāto dzīvi tiek paši galā tiešām nav smuki savu netīro veļu mazgat internetā, ej uz attiecigajām iestadēm un zino, ja nevari to izturet kā citi dzīvo, tas ka tu te raksti neko tev neko nedos.

L LOL 20.10.2010

Nevis nau-bet gan, nav! Tak rakstīt iemacies.

T taurenis 20.10.2010

pilnigi piekrītu c.

L LOL 20.10.2010

Tekstu pirmas klases līmeni, rakstija sieviete.Acīmredzot bērna teva piegulētāja:)

A Astra 20.10.2010

Turklat tiesibas var enemt( lai gan meli) cik velas-TEVS VIņš IR BIJU, UN BūS TAM BERNAM.TA KA PAIEKLUSISNI SAVU PIZDU UN VEčA MAKAM TEV KLāT NETIK.

р Работник 25.12.2010

Rakstiet Rīgas Bāriņtiesā tur izskatīs šo jautājumu un pēc iespējas palidzes bērniņam. Pēc likuma mums ir nepieciešams ziņot valsts iestadem ja mēs zinam ka kaut kur ir bērns kuram ir slikti. Kāpēc visi doma tikai par sevi, bērni ir mūsu nakotne.Bērns nav vainigs, ka viņam ir tadi vecāki.

D DACENAZAROVA 05.02.2014

Es nesaprotu kapec tad man neko acis pateikt nevar!!! un tad berna tevam visas tiesibas uz vinu bija, vinam atnema aprupes tiesibas a ne vispar izsvitroja, vinam tik un ta jarupejas pa bernu! Un kapec jalien svesa dzive dzivojiet savu! citu acis skabargu redzesiet a savas saskatit nevar! [slēpt]@