Berlitz - valodas

Berlitz kompanija ir pilnigs neprats, tik neprofesionali pasniegtas valodas apmacibas un skaitas vel starptautiska kompanija ar starptautisku pieredzi un vel tik bezatbildiga attieksme no vaditajas puses. Pilnigs murgs iet uz shis kompanijas apmacibu, iesaku izveleties citu kompaniju noteikti. Tik bezatbildiga attieksme pret klientu nav redzeta. Andris

Z Zzz 01.12.2009

Piekrītu Andrim. Arī mēs, lielā kompānija, kādreiz izmantojām Berlitz pakalpojumus savu darbinieku apmācībai. Atteicāmies, jo slavenā Berlitz latvijas biroja attieksme bija zem jebkādas kritikas.

E Eva12 23.11.2012

От международной компании - одно имя, офисные работники недружелюбны и нетактичны, в общем в шоке от знакомства с этой конторой. Отвела дочку на курсы, называется..