www.sudzibas.lv Berkonti/ SIA K.E.M.K Ādas jaka ar caurumiem

Berkonti/ SIA K.E.M.K - Ādas jaka ar caurumiem

Biju nopirkusi sev ādas jaku ar kažokādas apdari. Kad atnesu to mājās konstatēju ka odere šausmīgi līp pie džempera, saku to ķemmēt(parādījas blaugnas, kas atdalījās no oderes pamata...), ar putekļsūcēju to tīrīju, ko es tikai nedarīju...nekāda rezultāta! Tad sāku pētīt oderi un pamanīju veselu čupu ar caurumiem, viens kā izgrauzts, cits šūves vietā uz abām pusēm un pati šūve atsevišķi...citi caurumi šūvju vietās un arī tur kur sašūtas klāt ādiņas ir caurumi nekvalitatīvas sašūšanas dēļ...Kopā es atradu 17 caurumus!!! Šokā nākamajā dienā aizgāju atpakaļ uz veikalu, parādīju pārdevējai un paprasīju naudu atpakaļ... Uz ko viņa teica ka tas ir NORMāLI un vispār kā mans ir kauns kaut ko prasīt viņi taču man tik lielu atlaidi ir uztaisījuši 20 Ls apmērā un viņa bija zvanījusi šefam un terējusi savu kredītu un es tik ilgi biju veikalā un man bija laiks izpētīt šo preci!!! un naudu viņi nedos atpakaļ!

Grasos pieteikt ekspertīzi, lai pierādītu ka jakai par 300 Ls nevajadzētu krīst oderei un būt simts caurumiem!!!

Esiet uzmanīgi, šis formas veikali ir visos lielākajos tirdzniecības centros: gan Dominā, gan Origo uc!!!

H

A anna 16.11.2010

kur tieši domina viņš ir tas veikals?

M Mellene 16.11.2010

Ārprāc jūtu līdzi kā tam veikalam nav kauna jaka tomēr par 300 Latiem, gan jau laimīgi, ka ir iesmērējuši:(

L Līva 16.11.2010

Veikals ir pie Sepalas, viņi tirgo apavus, apģerbus uc. "kvalitatīvas" ķīniešu preces

M Muris 16.11.2010

Dikti fors caurums

A anna 16.11.2010

Normāli, tas ir manas draudzenes uzņēmums...moš es Tev varu kā palīdzēt? Uzraksti savu epastu..

A anna 16.11.2010

Tad jau nav nekā traka, ja jau neliec epastu, pati droši vien saplēsi... :))) ja Tev izmērs XL, neņem izmēru S... :)))))))))

M Mellene 17.11.2010

kāpec uzreiz jabrauc meitenei augumā, nespried pēc sevis.

L Līva 17.11.2010

Jūsu, Anna, informācijai:

norāde uz e-pastu atrodas augšā un saucās "Nosūtīt e-pastu"!

B briesmigsveikals 14.06.2011

Labdien.Es stradaju shaja veikala.Un varu jums pateikt ka shis veikals tiesham ir slikts.Visai produkcijai ir slikta kvalitate.Gandriz visa produkcija ir no Lietuvas tirgus.Pati redzeju lietuvas tirgu berkonti produkciju, bet par letakam cenam.
Vel berkonti ir daudz produkcijas ar braķi.
Viniem katru dienu atnes apavus uz remontu.
Pirms atvert veikalu Berkonti vini stradaja visi central tirgu.Un tagad cent.tirgu vel joprojam vinas veikali ir.Ja zinat veikalu titaniks tur ari vinas veikali ir.Ko var pateikt tirgus veikali un tirgus kvalitate un attieksme.

L Lilu 28.06.2011

Loti nekvalitatiiva prece, pilniigi piekritu, nopirku tur kurpes, vairs nekad neko nepirkwu un Jums iesaku!

D Dusik 25.03.2016

Кирилл самый гнусный и подлый руководитель.очень неприятный человек.с людьми поступает нечестно,обманывает.руководитель из него никакой.бизнес вести не умеет.