www.sudzibas.lv Benzins Tumsa dulkaina zampa nevis benzins

Benzins - Tumsa dulkaina zampa nevis benzins

Sorit virs iepildijas Latvijas nafta Parogre iepildija baka un bija vajadziba ari kanina iepildit paskatoties uz to benzinu palika mems ieraugot ko ir ielejis baka benzins bija bruns dulkains taka zampa ta ka bija jastiedzas uz darbu nebija laika iet skaidroties bet ceks ir un brauksim ar visu kaninu pie vadibas kas par lietu cena ir pietiekami augsta lai degvielas tirgotaji garantetu kvalitati.Cilvekiem ieteiktu latvijas naftai braukt garam jo tik sliktas kvalitates degviela nav redzeta neviena uzpildes stacija

D

T Točno 22.09.2011

Točno, jo dārgāks paliks benzīns, jo lielākus sūdus jūs pirksiet, jo tagad gāž visu iespējamo ķīmiju, lai pat no ūdens kondensāta iegūtu peļņu. Jūs pat nevarat iedomāties, kādus mēslus liesiet savās mašīnās ziemā!

E edgars 22.09.2011

atļaušos piekrist ka ZN benzīns ir zemas kvalitātes.

vienreiz kad biju servisā man pat prasija kur es leju benzīnu, jo tas dīvaino ož.

es pildojos Madonas Ziemeļu naftā.

nu jau kādu laiku neizmantoju viņu piedāvātos pakalpojumus.

T Točno 22.09.2011

Aukstā laikā šie lej klāt kaut kādus sašķidrinātās gāzes pārpalikumus, un aukstu auto vispār nav iespējams iedarbināt, ja tas tomēr izdodas, aizdedzes sveces jāmaina itin bieži.Šie parasti iepērk pašu lētāko un sliktāko benzīnu, kuram pielej klāt oktānskaitli paaugstinošas piedevas, to visu sakuļ, un šī putra saglabā savas īpašības vien dažas diennaktis, pēc tam sadalās frakcijās.