www.sudzibas.lv Benneton veikals ''Dominā'' slikta attieksme/nesaprašana

Benneton veikals ''Dominā'' - slikta attieksme/nesaprašana

Esmu ļoti vīlusies ""Benetton'' veikalā , - attieksmē pret klientu, pretī nenākšanu.

Nopirku kleitu veikalā, bet atbraucot mājās , kārtīgi piemērot - izrādījās ka tomēr ir nedaudz par lielu. Domāju , ka daudziem tas tā ir gadījies0. Aizbraucu atpakaļ, - iedeva uzmērīt mazāku, bet tā atkaļ krūtīs ir par mazu.
Saku, ka tad samainīšu uz kādu citu apģērba gabalu un ja vajag tad iemaksāšu arī klāt. uz ko man pārdevēja atbildēja noraidoši, - "' ka uz citu preci viņi nemainot'', bet es minu, ka viņi takš redz ka viena kleita ir par lielu un otra par mazu un pie tam naudu atpakāl neprasu, tikai saminīt uz kat ko citu tad. Man attieca, - teicu lai dod vadītāja numuru , to man arī nedeva. Tā arī paliku ar klietu kas ir par lielu, - burtiski tevi izmet no veikala.

Pirmo reizi dzirdu, ka veikals tā dara, - parsti kleintam nāk pretī, galvenais ka nauda paliek veikalā un kleints laimīgs.

patiecu visu ko domāju un nekad vairs neiegriezīšais šai veikalā. Burtiski iespļāva sejā un savāca naudu.

A Alexa 17.12.2012

Visas tavas problemas var atrisinat laba šuveja, ej pie viņas ar savu kleitu un busi laimīga.