www.sudzibas.lv Bemberi.lv Gan apkrāpšana, gan slikts serviss

Bemberi.lv - Gan apkrāpšana, gan slikts serviss

Šodien pasūtīju 2 XXL kebabus. Sākumā pārdevēja nedzirdēja, ka teicu 2 un uztaisīja tikai 1. Dēļ tā bija jāgaida vēl ilgāk. Šajā kebabā ietilpst dubultā gaļa. Vienam viss ir kārtībā, otrajā ir tikai salāti. Es atvainojos, bet par ko es maksāju ? Tikai par salātiem vai arī par gaļu. Kaut kāda pilnīgi iestāde. Steigā tika viss taisīts tāpēc tā arī ir. Iesaku darbiniekiem vairāk piedomāt ko viņi dara. Neviens normāls cilvēks negrib ēst kaut kādu maizi ar salātiem. It īpaši ja vēl ietilpst "dubultā gaļa". Smirdīgā bomžu iestāde. Iedomīgi strādnieki, kuri domā tikai par sevi. Pilnīgi prasītos pa muti iedot. Apkalpo cilvēkus tā kā kaut kādus sūdus.

28.04.2022

J Jureta 28.04.2022

Pēc tā, kad sāka likt kebabos burkānus un kāpostus lielā blāķī, es vairs tos neperku. Tie nav kebabi. Cena ir augsta, bet pašizmaksas sanāk mazā, sabāžot tur to, ko citur neliek.