www.sudzibas.lv Belwest apavi Nekvalitatīvie ziemas apavi

Belwest apavi - Nekvalitatīvie ziemas apavi

Iegādājos Majoros veikalā "Belwest" ziemas zamšādas apavus, uzvilku vienu reizi un ar to arī pietika - zābaki kā sūklis uzsūc mitrumu gan no apakšas, gan no augšas, pat sniega pārslām uzkrītot zābaki momentāli paliek mitri, kaut gan bija apstrādāti ar pretmitruma aerosolu.

Arī iepriekš ir bijuši zamšādas apavi, bet nevieni neuzsūca mitrumu kā švamme, bet šie Belwest apavi ir ūdens uzsūkšanas paraugs. Naudu veikals atpakaļ neatdod un arī atteikumu uzrakstīja bez jebkāda pamatojuma. Gan apavu, gan veikala līmenis ir zems.

Nevienam neiesaku iepirkties šajā veikalā.

K

Z zinaida 24.01.2011

Ja bi i ne dodumalasj, v etom magazine sebe obuvj pokupatj! Rezinovie sapogi ne promokajut!

P pufa 24.01.2011

Raksti Lukašenko, lai pieņem mērus!

Z zinaida 24.01.2011

S sky 24.01.2011

Stranno... Ja 4asto bivaju v Belorussii i u menja po4ti vsja obuvj imenno belorusskix proizvoditelej, tk nositsja ne odin sezon i nikogda ne trebuetsja daze v remonte, razve 4to raznawivaetsja i vikidivaetsja iz-za uze ne stolj krasivogo vida!
V ljubom magazine( i daze u rasprostranitelej v malenjkix gorodax), dajut garantiju mesjac! za vsju svoju ziznj menjali 1 raz ja- v te4enii mesjaca u botinok proterlasj podowva v rajone pjatki i obrazovalasj dirka v pustotu kabluka...- pomenjali na novije!!Bez problem! I otec menjal- 4to-to toze s podowvoj bilo- tresnula...- vernuli denjgi bez kakix libo voprosov! Tam voobw4e ne nado daze rugatjsja po povodu obmena- nikakix voprosov...ja dumaju eto pravilo dolzno rasprostranjatjsja i v filialax v Latvii! Pri4em garantija u vsex obuvnix-firmax!
I kstati, v BY obuvj stoit na 10-20 ls dewevle... esli u nas tufli-botinki stojat 35+, to tam okolo 20... bez isklju4enija!

в Валентина 30.01.2011

У меня точно такая проблема, купила сапоги за 64 лс-можно выкинуть

M mamma 30.01.2011

Man gan ir bijuši daudzi pāri kvalitatīvu Belwest apavu!

K Karina 31.01.2011

Zinaida, lai Jūs zinātu - arī gumijas zābakos var palikt slapjas kājas no kondensāta, kas izveidojas iekšpusē no kāju siltuma.

л Лена 31.01.2011

Тот, кто говорит, что вся обувь пропускает влагу, просто не видел качественной обуви

E Evija 19.03.2011

Es kā pusaudze sākumā uzskatīju, ka man Belwest'ā nav ko darīt, jo priekš jauniešiem apavu izvēle ir ļoti maza. Iegādājos ādas zābaciņu - nesalīdzināt ar produkciju citos veikalos, kur par to pašu cenu piedāvā apavus, kas nokalpos daudz mazāk. + neskatoties uz augsto papēdi un platformu, viņi bija tik ļoti ērti.

B Baldorph 18.05.2013

Neskatoties uz sievas negatīvo attieksmi pret šo veikalu biju iebraucis veikalā uz Maskavas ielas. Vizuāli viens kurpju pāris šķita pievilcīgs, palūdzu, lai atnes otru kurpi pielaikošanai. Abas kurpes bija ar dažādu krāsu toni, turklāt manā izmērā pēdējās. Kad piedāvāju, lai piemēro atlaidi pārdevēja nikni paskatījās kko norūca zem deguna un teica, ka atlaidi nedošot, tā ka tur preces jāpēta ļoti uzmanīgi. Tagad es saprotu, ka sievas apavu pāra ātrā noplīšana nebija nekāda sagadīšanās vai vnk neveiksme, bet tāda nu viņiem tā kvalitāte kombinācijā ar neatsaucīgām pārdevējām. Lieki pieminēt, ka kamēr biju veikalā pārdevēja uz mani vsiu laiku skatījās kā uz kkādu zagli, kas grasītos tūliņ kādu kurpi azotē iebāzt. Nevienam neieteiktu šo veikalu.

P ParastaisDzeks 12.12.2013

Hmm, Izklausās ka Rīgā vispār ir problēmas ar veikaliemun pārdevējām...
Liepājā Belwestā iegriežos sezonāli, paskatos kas jauns, bet dēļ augstām cenām reti varu atļauties to ko vēlos. Runājot par pārdevēju, abas reizes cik biju, bija citaun abas reizes ar smaidu uz lūpām man parādīja, izskaidroja un kad pateicu ka pameklēšu vēlkaut kur, laipni atbildēja ka droši, ja neko neatrodot lai tik nākot ciemos.. Tāka, viens vārds, komunikācija.. ;)
Par kvalitāti maz ko varu pateikt, bija ziemas zābaki, neatminos, bet ar to ka lietoju viņus nepārtraukti nogāja tikai vienu sezonu no rudens līdz pavasarim.. ir man vasaras kurpes, ar caurumiņiem, veciskas (gaiši brūnas zamšādas), pastaigāju divas sezonas pa lauku, sapratu ka pietiek, tgd jau kādus 4 gadus valkāju pa biroju, ne tikai sēžu..:) un liekas ka šamējās netaisās nodilt.. :)
Nu tā kaut kā. :)

L Lina777 25.11.2016

Man ir pirms kādiem gadiem 8 iegādāti Belwest ziemas zābaki, tie ir ļoti labi, silti un izturējuši visus šos gadus! Es tos nopirku, kad vairākas sezonas biju iegādājusies ziemas zābakus, kas nesilda un izjūk, pirms ziemas sezona beigusies. Tādēļ toreiz nopirku šos diezgan neglītos, bet siltos un, izrādījies, neticami izturīgos zābakus. Pirms aptuveni 2 gadiem nopirku vēl arī Belwest zamša zābakus uz augsta papēža - jau ļoti glītus. Tie ir ļoti silti un ūdeni cauri nelaiž. Tāda ir mana pieredze.