Beļģian Auto - Krāpnieki

Piedzīvoju nepatīkamu starpgadījumu, iegādājoties auto biznesa vajadzībām. Braucām pirkt darba auto, 2009. Gada automašīnu mercedes benz s320, rīgā, maskavas ielā 451 pie sia belgian auto www.Bauto.lv rolands puišis, inga kojāne, birojs: rīga, lācplēša iela 133 - 3. Http: / company. Lursoft.lv / belgian - auto / 40103679778pārdevēji piedāvājuši jaunajiem biznesmeņiem pirkt auto caur citu uzņēmumu, bet arī ar to kreditētāji atteikuši sadarboties. Formējot līzingu, līzinga kompānija atteicās turpināt darījumu ar šo uzņēmumu, pamatojot viņus kā nepieredzējušus, vēlāk piedāvāja kaut kādu sia lasren uzņēmumu, ar kuru unicreditleasing arī atteica darījumu, taču izmanot pavadzīmes juridisko pusi, tomēr darījums sanāca. Izmantojot dažas biznesa viltības, darījums ar auto pārdevējiem tomēr noslēgts. "paņēmām līzingu uz 25 tūkstošiem eiro. Darījums notika, pirmo iemaksu 5000 eiro apmērā viņi saņēma nekavējoties, pēc paraksta uzlikšanas. Mums ilgi skaloja galvu ar visādiem solījumiem, lai tikai mēs piekristu šim darījumam. Solīja, ka nebūšot nekādu problēmu, ja kas atgadīsies, viņi visu nosegs un tā tālāk. Beigās ieguvām auto ar vienu atslēgu un apmēram 430 eiro zaudējumiem par otru atslēgu. Aizdomīgie notikumi sākušies tad, kad pārdevēji ilgstoši nav atdevuši viņiem otru auto atslēgu. Divas nedēļas pārdevēji aizbildinājās, ka nevarot atrast otras atslēgas savā nekārtīgajā mājā. Teicām - tad bloķējam atslēgas nost, un jūs sedziet izdevumus, bet viņi uzstāja, ka mums jāgaida, bet gaidīt nevarēja. Par cik gaidīt nebija laika - auto bija jāapdrošina, bet ar vienu pazaudētu atslēgu, tas nav iespējams."paši oficiāli nobloķējām pazaudēto atslēgu, lai varētu apdrošināt auto, izdevumi apmēram 30 eiro, taču nākošajā dienā dīvainā kārtā pārdevēji jau atrada atslēgu. Tagad, lai atjaunotu atslēgu, man jāmaksā 400 eiro viņu neizdarības pēc. Necilvēcīgā darījuma rezultātā mūsu bizness cietis zaudējumus. Bloķētā atslēga tāpat vairs nav derīga, bet pārdevēji atsakās segt viņu vainas pēc radušos zaudējumus. Pats darbojas pat vairākās uzņēmējdarbības sfērās, viņš uzskata, ka šāda rīcība nav īsta biznesmeņa cienīga. "biznesa līmenī tas ir kaut kas absolūti neadekvāts. Sabiedrība jābrīdina par šādiem izņēmumiem, lai uzmanās," uzskata uzņēmējdarbības eksperts. Http: / www.Delfi.lv / izklaide / slavenibas / citi / raspopovs - perkot - biznesa - auto - pamatigi - apvests - ap - sturi. D? Id=46087015#ixzz3clmr2uwt

R