www.sudzibas.lv Bekoteks Algas nemaksasana darbu neveiksana

Bekoteks - Algas nemaksasana darbu neveiksana

Neiesaku sadarboties ar sho kompaaniju, ne kaa pasuutiitaajiem, ne kaa darbiniekiem.

Tikliidz ir sanjeemushi naudu, taa tikai ar draudiem saak kaut ko dariit, nezheeliigi taupa uz materiaaliem un kvalitaati.

Arii darbiniekus nostraadina tik ilgi kameer pashi aiziet. (Liigumus nesleedz, piedaavaa kapeikas, bet arii taas neizmaksaa)

D

D Dainis 16.06.2011

Varbuut kaadam zinaami kaa "Alabastrs", bet tikai cits nosaukums, jo apmaaniit var tikai vienreiz.

S Sandris 04.08.2011

Pilnigi piekritu par so kompaniju, vini sola avansu un tik atliek un atliek, cakare cilvekus, pats nezinadams to sapinos ar viniem un tagat ar lamasanos spiezam naudu lai samaksa

B Bekottekss 04.08.2011

Sanāciet tautieši, mēs Jums svēti apsolīsim kapeikas, piečakarēsimies, kur vien varēdami un beigās piekāsīsim.
Attiecībā uz algu, Jūs mums paliksiet parādā tieši tik, cik nostrādāsiet.

L Ligita Kudrjavceva 07.01.2019

Bezkaunīgāku firmu ne redzeju,ne dzirdēju.
Vīrs nostrādāja mēnesi. Zem lietus un sniega! Un par to saņēma 150€. Un tos pašus caur apsargu. Liels liels FUJ!

T Tiešām 04.08.2011

Tiešām tur vieni zilie salasījušies, ja čakarē visus pēc kārtas?

M Milda 08.08.2011

:-)))

B Bekottekss 21.08.2011

Viņiem pat ofiss vagoniņā uz Raiņa ielas.

Tas taču gandrīz kā ar čigānu pie autenes ko sarunāt.

LOL

M Mrs Fabian Lukas 21.08.2011

Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai arī jums ir apnicis meklē aizdevumus un finanšu no bankām un citām iestādēm? tad sazinieties ar mums pa e-pastu: [slēpt]@globomail.com vairāk informācijas ir!
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumi reneging no € 2000 līdz € 15.000.000!
Mēs specializējamies uz:
konsolidācija aizdevumu?
Studentu kredīti?
hipotekāro kredītu?
mājas aizdevumu?
ir pakete ir ātri un dinamiski sazināties ar mums šodien pa e-pastu: [slēpt]@globomail.com saņemtu sīkāku informāciju.
Kontaktpersonas vārds: Mr Fabian Lukas
E-pasts: [slēpt]@globomail.com

Paldies.

Kundze Fabian Lukas (Ass direktors C.E.O)

B Bekottekss 13.09.2011

Aicinam darbā betonētājus, apdares darbu speciālistus.

Tālrunis: (371)630-23-073

R Ruvers 01.03.2016

29157715

Iesaku neuzķerties!

P Pappuks 10.05.2019

Noveduši darba vadītāju līdz pašnāvībai.

I Inessse 25.11.2018

Laba firma, iesaku visiem normāliem celtniekiem!
Nevienam šajos laikos nav viegli, tas ir jāsaprot. Kas strādās, tas arī nopelnīs!

Jānis

D Dainis 06.12.2018

BET NOPELNĪTO NESAŅEMS!
Atkal jauni nummuri:

29391683
29157715

I Ineselapiņa 08.12.2018

Daini, noteikt visu savu algu avansos izņēmi!))

L Ligita Kudrjavceva 07.01.2019

Tieši tā!