www.sudzibas.lv Beffino.com/lv/ Bestnfast.lv Krāpšana. Pasūtījums netiek piegādāts, naudas netiek atgrieztas.

AtrisinātaBeffino.com/lv/ Bestnfast.lv - Krāpšana. Pasūtījums netiek piegādāts, naudas netiek atgrieztas.

28.07.2023 pasūtīju no šī veikala 1 gab. EasyMove Mēbeļu pārvietotājs . Pasūtījuma numurs: BE3669388. Bet izsekojot šo pasūtījumu mēs varam redzēt, ka sūtītājs ir Bestnfast.lv (PJU d.o.o). Paredzamais piegādes datums bīja 31.07.2023 - 02.08.2023. Pasūtījums tika apmaksāts ar karti. Saņēmējs ir KUPI HITRO 1215 MEDVODE.
Līdz šīm brīdim pasūtījumu nesaņēmām. Uz jebkuru un neskaitāmu epastu atbild tikai auto atbildētājs ka no Beffno, ka no Bestnfast. Visas transporta firmas (DPD Latvija un Expedico) atbildēja, ka paciņa netika saņemta no veikala, kur pasūtīju.
Turklāt, piegādes datums katru dienu virzījās uz vienu dienu priekšu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Strelec63 30.08.2023

Problēma tika atrisināta.
Paku saņēmu ar vienu menesi kavēšanu. Tikai pec tam, kad es saziņojos ar banku par maksājumu atgriešanu. Neieteiktu pirkt kaut-ko no ša pardeveja.

N Natalija 11.09.2023

Piekrītu, tikat negatīva pieredze, pasūtīju 04.08., preci saņēmu tikai 11.09. Vairākas reizes lūdzu atcelt pasūtījumu, bet man atteica, jo paciņa jau esot ceļā. Tikai tad, kad piedraudēju ar kontrolējošām institūcijās, pēksņi 2 dienu laikā saņēmu preci. Neiesaku šo pārdevēju.

Z Zoja Mironova 26.03.2024

Beffino.lv Сегодня получила заказ,оплатила,беспроводной пылесос,в нерабочем состоянии,не заряжается,как мне теперь поступить,как и куда его вернуть,не ожидала такого подвоха, точно знаю,что ничего больше заказывать не буду,не рекомендую никому этого продавца