www.sudzibas.lv BĒBIS Nelaipna apkalpošana+nekvalitatīva prece

Bēbis - Nelaipna apkalpošana+nekvalitatīva prece

Pirmais jau vien ieejot veikala, sasveicinājamies un uzprasījām vai ir uz vietas bērnu gultiņa Drewex "Tiger" uz šo jautājumu jau mums atbildeja nelaipni, bet nu gultiņa bija uz vietas un nopirkām to. Atbraucot majas, sākām likt kopā un konstatējām, ka gultiņai neatbilst skrūvēm paredzēti caurumi (neprecīzi) līdz ar to salikšana bija ļoti sarežģīta, nācās nedaudz izurbt jaunus caurumus:( Protams varējām vest atpakaļ uz veikalu un mainīt vai prasīt naudu atpakaļ, bet tā kā neesam vietējie (Rīdzinieki), tad nu nolēmām ka saliksim kaut ka pasi. Bet nu otrreiz izjaucot gultiņu un saliekot kopa nebūs iespējams. Ta ka mīlie pircēji neiesaku pirkt šo Poļu ražoto bērnu gultiņu ar nolaižamo vienu redela malu *Drewex TIGER balināta priede , gulta ar noņemamu sānu (Tygryš). Ražotājs: DREWEX
Modelis: DRE-gTYGRYS/transp. Cena bija 84.90€.

Atbilde no veikals BĒBIS Pārstāvja atbilde 17.04.2017

veikala "BĒBIS" atbilde : Cienītā Marina , mums ir žēl , ka ir izveidojusies šāda situācija, bet pirmais , kas Jums bija jādara , tas ir griezties veikalā ( piem. elektroniski ) ar prasību samainīt neatbilstošo preci , nevis rakstīt sūdzību portālā . Veikala administrācija nekādu pretenziju ne pašai precei , ne apkalpošanai no Jums nav saņēmusi , kaut gan šādas problēmas varēja atrisināt ātri un efektīvi , arī ņemot vērā to , ka neesat no Rīgas .
Ar cieņu, veikala "BĒBIS" administrācija .