www.sudzibas.lv Beauty station Matu krāsošana šķipsnās

Beauty station - Matu krāsošana šķipsnās

Man maniem itkā garajiem matiem tika izbalinātas šķipsnas ar folliju un pēc tam tika tonēti......tonis nepavisam neatbilda manis vēlētajam un izteiktajam un plus vēl tam vissam šķipšņu biezums neatbilda manis gribētajam un izteiktajam. Tākā frizierei laika nebija viņa, lai balināšanas laiku paatrinātu mani nosēdinaja zem klimazonu un notureja kādas 8min, tas matus vel vairak traumēja un sabojāja, jo balinot matus nav ieteicams karstums, tas tik pastiprina mata bojāšanu..... biju lūgusi balinot šķipsnas pacensties man matu sabojāsanu samazinat līdz minimumam- netika ņemts verā mans lūgums!Nevienai neiesaku šo frizetavu! Pec frizētavas atnācu mājās neapmierināta ar rezultatu un ar sabojatiem matiem.Samaksāju par pakalpojumu 100 EUR