www.sudzibas.lv BB BUSS/ Arnibus Neizmaksā darba algu un neatbild uz telefona zvaniem

BB BUSS/ Arnibus - Neizmaksā darba algu un neatbild uz telefona zvaniem

Armis Melns firma Arnibus mav izmaksājis man pienākošos darba algu. Neiesaku iet pie viņa strādāt. Nodarbojas ar kravu pārvadājumiem. Sieva Zane Melne uzņēmums BB BUSS. Uz telefona zvaniem neatbild uz sms arī. Kā arī strādājot pie viņa par atvaļinājumiem un slimības lapām aizmirstiet.

K

V vitols 05.05.2020

Ar visiem iespējamajiem pierādījumiem, ka esi tur strādājis un iesniegumu vērsies valsts darba inspekcijā! Bet pirms to dari brīdini savu šefu varbūt viņš apdomājas un izmaksā tev!

Работяга 05.05.2020

mes dzivojam kapitalisma kur vara pieder biznesmeniem, valsts iestades sen vajadzetu likvidet jo viss ipasums sen pieder bankai un tai pie d..zas jusu su..zibas.. kapitalisma savu algu janostrada..

Работяга 05.05.2020

cik daudz strada, tik daudz darbu. kad darba tik daudz ka nevari paspet izmet pie atgaztuves ar partiku kuru darbadevejs nerealizeja un izmeta uz ielam ka nevajadzigo stradnieku

gimenes firma..

Работяга 05.05.2020

neizmaksaja algu jo jos neizturejat slodzi darbavieta.. 40 vietas izvest ar venden 20l pudeles vel japiepulejas!