www.sudzibas.lv Baznica Vienaldzigums

Baznica - Vienaldzigums

Labdien..
Pirmo reizi saskaros ar ko tadu..
Gribeju nokristit bernu.. Sarunats bija Riga, Asara ielas baznica kristibas, sa gada 28 augusta(sodien).
Macitajs divus menesus ieprieks solija, ka atbrauks pie manis un atvedis vajadzigos papirus iesvetibam, lai varetu kristit bernu, bet lidz sodienai vel nav bijis, kaut gan es vinam zvaniju vairakas reizes..
Nekad nebiju domajusi, ka macitaji ari piekrapj cilvekus..
Ar cienu
Inese

I

I Imantdienas 28.08.2011

daži labi vēl ir baigie metēji atklāti sakot !

B BIGs 28.08.2011

Vajadzēja sarunāt dienu un laiku.

R Rubenis 28.08.2011

Kas par idiotismu - atbrauks un atvedīs vajadzīgos papīrus iesvētībām... It kā 21 gadsimts, bet cilvēku bars dzīvo vēl viduslaikos un tic visādām pasaciņām un maksā naudu tādiem parazītiem kā mācītājiem...

B BIGs 28.08.2011

+ Spor, tu pats esi para-zīts.

R Rubenis 28.08.2011

Bigs ej izdrāz mācītāju, jums abiem patiks

T ToBigs 28.08.2011

Tādēļ jau Latvija ir tādā dirsā, kamēr visi antikristi nav nosprāguši.Kad padomjlaikos ticīgos izsekoja, un visādi ierobežoja, bija saprotams, nu bet tagad visiem vajadzētu pievērsties ticībai, jau tā liela daļa ir zaudējuši cilvēcību, gatavi līdzcilvēkiem pārgrauzt rīkles, lai dabūtu treknāku kumosu.

M mja 28.08.2011

tie kristieshi jau ari ir tie lielakie rikles grauzeji. pilns ar tadiem sleseriem un 1. partijas biedriem. vardos jau visi sveti, bet darbi pierada pretejo.
godigam cilvejam baznica nav nepieciesama, jo, dzivojot saskana ar sirdsapzinu, viss bus kartiba.

T ToMja 28.08.2011

Runa ir par īstiem kristiešiem, nevis kažoku mainītājiem.Tas bija vislabāk redzams pec neatkarības atgūšanas, kad visi bijušie komunisti rindā gāja uz baznīcu, un pats savām acīm redzēju, kā viens vecs, sirms komunists, nometies ceļos pie paša altāra žodziņa, ar abām rokām sita sev krūtīs! Tas tieām bija neaizmirstams skats! Nerunāsim jau par vienkāršiem lauku skolu skolotājiem, kuri pie baznīcas vārtiem ar bloknotu rokā lūrēja, lai pēc tam skolas līnijas priekšā kauninātu bērnus par viņu, vai viņu vecāku baznīcas apmeklējumiem.Toties tagad ir paši cītīgākie baznīcas apmeklētāji, dzied draudzes korī, u.t.t.

S Sauliite 28.08.2011

Īstie kristieši?Tie būtu tie, kuri nogalināja tūkstošiem cilvēku, kuri atteicās ticēt viņu iedomu draugam?vai tie, kuri visus bez slinkuma salika uz sārta?vai tie mācītāji, kuriem patīk mazos puikas piesmiet?vai varbūt tie, kuri tikai 2 reiz gadā uz Z-svētku un Lieldienu dievkalpojumiem aiziet un tāpēc visu gadu dižojas kā īstenie kristieši?kristietība ir visliekulīgākā un nožēlojamākā no visām reliģijām!

M Marksists-Ļeņinists 28.08.2011

Urrā, mūsu 50 gadu laikā potētās idejas neiznīkst! Mums to izdevās panākt, jo kad cilvēkā ir zudusi jebkura ticība, arī pats cilvēks ir zudis. Vēl pēc 50 gadiem par tādiem latviešiem vien vēstures grāmatās varēs lasīt! Lai dzīvo ateisms un zinātniskais komunisms, lai dzīvo mūsu darbu turpinātāji, URRĀ, URRĀ, URRĀ!!!

M Maris 18.09.2011

macitais, pirmokart ir pats --CILVEKS, varbut, demzel .. tapeic neticu viniem .

P pole 06.12.2011

Sātanisms kā tāds māca atbildību un sevis izsprašanu, lai persona kļūtu par individualītāti. Daudzi izsprot sevi tikai tad kad nonāk kādā nelaimē vai grūtā situācijā. Sātanisms nav trula pielīšana un iekāroto lietu izsprasīšana tumšajiem spēkiem ... pielien kristieši dievam. Sātanisti paši cenšas sasniegt savus mērķus bez augstākiem spēkiem un iekuļoties problēmā, sātanists nevis vainos sevi, kā to dara kristieši, bet gan apzināsis problēmas cēloni, mācīsies no tā un darīs visu iespējamo, lai tas neatkārtotos.

V viesis52 05.12.2020
nauda

dažos laukos esmu norādījis nepareizās adreses un nosaukumus, bet fakts paliek fakts, baznīcas, kam tas ir vajadzīgs, it īpaši covid19 laikā